Skocz do zawartości

M-247 Sgt York, Academy 1/35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

To kup gęsi z AFV Club, polowa ceny Friuli, (z tego co wiem to friul nawet nie robi gąsienic do M-60 ) , a model na pewno zacznie wyglądać lepiej. Mi osobiście wykonanie bardzo się podoba, ale właśnie gąsienice psują cały efekt i włożoną w model pracę...

Brak w tym momencie jakichkolwiek drobnych na duperle, wymusza pozostawienie tych gumowych.

W koncu przyszla wena i powrocilem do pierwotnej podstawki, tyle ze obrocilem ja do gory nogami. Wiem ze byc moze jest za mala, ale podoba mi sie i jest dodatkiem do modelu, a nie odwrotnie.

Ta szmata przed pojazdem to ma byc namiot, pozostawiony i przysypany. Zaloga zostala w koncu uratowana, a pojazd pozostawiony i sobie powoli gnije na pustyni bo jak wiadomo to straszny shit byl.

Calosc mocno zfiltrowana zeby imitowac wyblakniecie od slonca, a takze potraktowana lakierem matowym.

P1060621.jpg

P1060622.jpg

P1060623.jpg

P1060624.jpg

P1060625.jpg

P1060626.jpg

P1060627.jpg

P1060628.jpg

P1060629.jpg

P1060630.jpg

P1060631.jpg

P1060632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, czy ten pocisk wlazł do środka i tam namieszał?

 

 

Co do podstawki, nieraz jak oglądam suto cieknące- te że...to mnie mdli, wszędzie to samo.

W tym przypadku chyba minimalizm będzie najwłaściwszy, jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, pomysl byl taki ze po ostrzelaniu z przelatujacych MI-24 zepsulo mu radar i nastapila awaria elektroniki, a potem dostal w okolicach kol (moze mina) i nie mogl dojechac do bazy sam, wiec go w koncu zostawili.

 

Moja "milosc" do tego modelu skonczyla sie po otwarciu pudla, wiec nie mialem pomyslu na zadna scene, a poniewaz pojazd zakonczyl sluzbe zanim wlasciwie ja zaczal to brakuje fotek referencyjnych. Jak sie powiedzialo A to trzeba i B wiec skonczylem w taki sposob, a cos musialem wrzucic bo bylo naprawde pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie znam układów konstrukcyjnych, ale jesli on ma zwracac uwagę, to np. w miejscu gdzie działko przesuwa się góra dół, dałbym troszke sadzy.Na górnym włazie cos dojrzałem.

W miejscu, w którym farbaodeszła, widze wiecej,poszedłbym do góry.

Nie mnie oceniać, ale chyba zbyt ostrożnie podszedłeś do tematu wiezy, zbyt ostro do kółek.

Sa dość mocno nadtopione, w porównaniu do reszty uszkodzeń

Jako porzucony wrak,urwałbym mu to i owo,tam "stal" się szybko rozchodzi,nie?

W miejscach peknięc tych osłon(?) na wieży, podkresliłbym to-w tej chwili sa zbyt "plasticzane".

Kilka odcisków z obuwia tez by mu pomogło-pigment, nóżka figurki i..siu po modeliku.

Kolejna moja uwaga, to porzucony wraczek, chyba powinien mieć wiecej tego kurzu(na otwartej przestrzeni)

-ale to tylko moje spekulacje i wymysły,nie ma co sie sugerować.

Podobno wrogiem dobrego-jest lepsze..także..z przymruzeniem oka do tego podejdź(moich wywodów)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy braku fotek, mozna tylko sie domyslac co jak i gdzie by poszlo, czy odeszlo. Sprawa kol to raczej urwalo co neco przy wybuchu, maly pozarek i to wszystko. Jakby sie mialy spalic zeby narobic wiecej balaganu, to musialbym zdjac bandaze z kol (aaaa masakryczna robota), dlatego wlasnie nie poszlo wiecej na wieze. Ja jestem osobiscie zadowolony z tego modleu, zdaje sobie sprawe ze mozna bylo wycisnac jeszcze wiecej w tym temacie (ograniczaja mnie w tym momencie zdolnosci, raczej ich niedomiar) niemniej jednak juz nic nie zmienie i bedzie cieszyl oko na polce w takiej postaci.

Dzieki Rafal za zainteresowanie, niektore rady wykorzystam przy nastepnym projekcie, kto wie moze w koncu zrobie jakis figurantow, dodali by "zycia" w moich modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy braku fotek, mozna tylko sie domyslac co jak i gdzie by poszlo, czy odeszlo

Ja takze ;)

maly pozarek i to wszystko.

Adam, takie zbeszczeszczenie kół, to niemały pozarek

nie poszlo wiecej na wieze

a te peknięcia?

. Ja jestem osobiscie zadowolony z tego modleu

to najważniejsze, osiagnałeś cel modelarstwa, ja mam wręcz przeciwnie.

 

bedzie cieszyl oko na polce w takiej postaci.

na pewno

Dzieki Rafal za zainteresowanie, niektore rady wykorzystam przy nastepnym projekcie, kto wie moze w koncu zrobie jakis figurantow, dodali by "zycia" w moich modelach.

Tematyka(współczesne tanki) mi obca,niemniej cos mnie ciągnie w kierunku kieratów.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.