Skocz do zawartości

M-247 Sgt York, Academy 1/35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny projekt, kibicuje.

 

A swoja droga ten fragment blotnika ktory tak ladnie pogiales

trzeba bylo zastapic na fragmencie blaszka - to bys to jeszcze ladniej pogial.

a po malowaniu nawet sladu by nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe obłe kształty czołgu - kibicuję z całych sił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd oparty na podwoziu m-48 stad te ksztalty. Nie zastapilem blotnikow blaszka poniewaz bardzo fajnie ten plastik sie gial, za to rozne zasobniki ktore na ten blotnik przychodza to juz zastapie blaszanymi z puszki ok red bull. Wyprodukowali tylko 50 sztuk i potem je zbombardowali wiec brak zdjec, co wymusza duzo improwizacji tym temacie z powodu braku ciekawych fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamkijak - ciekawy temat sobie wybrales. Kompletny buuuuubel - naturalnie mowa o pierwowzorze. Jezeli model ma przedstawiac zniszczony pojazd, to proponuje pozbyc sie uzbrojenia, anten radarow i wszelkiego wyposazenia ktore mozna zdemontowac (skrzynki itd.). Ostatecznie prawie wszystkie znalazly zastosowanie, na poligaonach, jako cele dla lotnictwa.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ze bubel. Poniewaz faktycznie nic nie zdazyl zdzialac w swoim krotkim zywocie, to model bedzie zrobiony jakby bral udzial w jakims fikcyjnym bliskowschodnim konflikcie i zostal "przeleciany" paroma seriami przelatujacych Mi-24, tak wiec malowanie bedzie pasowalo do

tematu projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, robota powoli posuwa sie do przodu. Cieniowanie zrobione, czas na kalki i wash. Poniewaz zabraklo brazowej farby do zrobienia kamo, to chyba zostanie w jednolitym pustynnym. W sumie caly pojazd to bubel i scena bedzie calkowicie fikcyjna, to moze i malowanie takie zrobic.

Zastanawiam sie tylko czy gwiazdy zrobic czarne czy biale, bo w zestawie sa oba kolory.

P1060558.jpg

P1060559.jpg

P1060560.jpg

P1060561.jpg

P1060562.jpg

P1060563.jpg

 

Cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz zabraklo brazowej farby do zrobienia kamo

 

Możemy poczekać jeżeli wynagrodzisz mas piknym modelem.

Model jest a więc

Dopinguje dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy kamo nie robilem, wiec poczatki moga byc ciezkie, pytanko mam w zwiazku z tym. Czy po zrobieniu kamo srodki plam tez rozjasniac, czy zostawic bez kombinowania.

No coz nie bedzie to pierwszy zdewastowany, na pewno i nie ostatni, jest w nich cos takiego ze nie moge sie oprzec. W planach tego mam jako nastepnego:

T-72_Irak19914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba. jeśli będzie tak wykonany jak Abrams to będzie super. Jestem pełen podziwu dla twoich modeli i bardzo podoba m się to, że wykonujesz raczej ich wraki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wiec tak, dostanie mi sie, oj dostanie. Makijaz to mi wyszedl kiepsciutki, kalki sa za grube co niestety widac. Na ten moment jest juz po gruuubym washu i w trakcie pracy nad uszkodzeniami wiezy. Poniewaz to praca wlasna, bez zadnych fotek pogladowych, to raczej wyjdzie kiepsko.

P1060564.jpg

P1060565.jpg

P1060566.jpg

P1060567.jpg

P1060568.jpg

P1060569.jpg

P1060570.jpg

P1060571.jpg

 

Cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu nic nie mam, tylko ta gąska z tyłu, troszkę nienaturalnie "wisi" (tak mi sie tylko wydaje ).

Zapewne dioramka będzie fajna ale czy aby nie jest za mała?, gdyby była troszkę większa można by było dodać parę bajerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Pewnie wygladal by lepiej, tylko ze jakos mi szkoda kasy

To kup gęsi z AFV Club, polowa ceny Friuli, (z tego co wiem to friul nawet nie robi gąsienic do M-60 ) , a model na pewno zacznie wyglądać lepiej. Mi osobiście wykonanie bardzo się podoba, ale właśnie gąsienice psują cały efekt i włożoną w model pracę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.