Skocz do zawartości

[S] Modele lotnicze w różnym stanie 1:48


jachud3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Na nowy rok chętnie dam nowy dom takim oto potworkom lotniczym w 1:48 (proszę o zapoznanie się z dokładnym opisem niżej):


1. Bf109 F-2 Zvezda - 25 PLN - SPRZEDANY

2. Fw190A-8 Dragon/Trimaster - 15 PLN (+ ewentualnie kalki 5 PLN) - SPRZEDANY

 

Przesyłka Inpost 16 PLN albo odbiór osobisty Warszawa-Bielany. Jeśli ktoś weźmie całość to przesyłka Inpostem gratis.

 

1. BF109- sklejony kokpit, kadłub ze skrzydłami i osobno nos bez silnika - kiedyś próbowałem zrobić go w pozycji półotwartej, ale coś poszło nie tak i musiałem wywalić bebechy. Reszta części w ramkach + trochę części luzem w woreczku (koła, śmigło, wydechy itp.). W kokpicie blaszka Edka, żywiczne wydechy z Quickboosta do doklejenia, metalowe lufy MG w nosie od bodajże Mastera. Do tego maski Montexu do oszklenia. W pudełku dostałem fabrycznie dwa arkusze kalkomanii, co prawda trochę leciwe, ale nie są całe do kosza. Najgorzej póżółkły chyba krzyże i białe oznaczenia kodowe.

 

2. Fw190 - sklejony kokpit, kadłub ze skrzydłami, osobno nos (tam pamiętam że były jakieś problemy z dopasowaniem go do kadłuba, nie są to japońskie klocki do lepienia), śmigło z kołpakiem sklejone i pomalowane w spiralkę nawet. Reszta drobnicy albo w pudełeczku, albo w ramkach. UWAGA pokrywa KMów  z jednej strony jest zdeformowana (bliżej kokpitu - chyba poprzedni właściciel próbował ją kiedyś nad ogniem rozginać... ). Kalki zestawowe są raczej bezużyteczne, bo pożółkłe i grubaśne. Mam mały arkusik kalek Kagerowskich dorzucanych do monografii z tymi czaderskimi wężami na kadłub  i małe stencile Eduardowskie do FW190 - jeśli ktoś sobie życzy to dorzucę.

 

 

Edytowane przez jachud3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jachud3 changed the title to [S] Modele lotnicze w różnym stanie 1:48
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.