Skocz do zawartości

Marder III Ausf.M 1/35 Dragon


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wreszcie przyszedł mi model Marder III Ausf.M model jest rewelacyjnie wykonany i śmiało mogę powiedzieć ze o polecam

Jednak mam pytanie nie ma ktoś jakiś zdjec silnika do tego pojazdu głownie chodzi mi o okablowanie i o wnętrze przedziału bojowego z góry dziękuje.

Na razie postęp prac wygląda tak

4776ff6bf61a3c0dm.jpg

7a7e45e3798b7cb2m.jpg

Z braku odpowiedzi na mój post pomalowałem i porobiłem silnik według jedynych zdjec jakie miałem silnika z hetzera mając nadzieje ze te silniki za wiele się nie różniły

db04ccfc514a5a0em.jpg

e4635d7c696bb8b6m.jpg

a3a8639db531afb0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki bardzo za tego linka znalazłem tam parę ciekawych rzeczy mam nadzieje ze jeszcze dziś wrzucę tu zdjęcia przedziału silnikowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny przedział gotowy nie dopieszczałem go tak bardzo jak silnik bo i tak będzie go mało widać

a9deb606522ba4b0m.jpg

a91d70240f815cb2m.jpg

mam nadziej ze się spodoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie używałem suchego pędzla jest to połączenie 3 farb akrylowych Vallejo plus metalizer i rdza którą sam robię z szczotek metalowych do mycia garów a na koniec przejechałem wszo umbra palona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend dokonałem takich postępów

1901668818e32da2m.jpg

447e83993d16e269m.jpg

a2fe5e0761fb227fm.jpg

i teraz mam dylemat jak okablować radio?? możne ktoś z was wie i drugie które już powoli się zbliża jak go pomalować myślę nad zimowym kamo lub nad pojazdem zdobytym przez anglików

Tu znalazlem sympatyczne foto

a911fb9215694623m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie po dwóch dniach malowania i cieniowania dotarłem do takiego momentu

6e8063e12f8d3783m.jpg

002447fe77234d2am.jpg

e2fb2e3be079af11m.jpg

żółty kolor wyszedł na fotkach trochę przekłamany ale mimo wszytko mam nadzieje ze się będzie podobać bo ja na razie więcej z niego nie mam zamiaru wyciągać by nie przesadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o co Ci chodzi Seb??? bo ja mam zamiar ta podłogę troszkę potraktować rdza i delikatnie gdzie nie gdzie przejechać jasnym dygitalizerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu z tym kurzem i błotem chyba sie wstrzymam ponieważ zastanawiam się nad malowaniem zimowym a zdobycznym pojazdem który służył we Włoszech wiec ten cały syfik będzie albo ciemny i ,,mokry,, albo suchy i jasny tak czy siak spróbuje zrobić użytek z pigmentu miga dark mud i cieni tamiya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rade a mam pytanko co możesz mi polecić za chemie do brudzenia bo i tak wcześniej czy później muszę sobie ja nabyć a dobrze by było teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.