Skocz do zawartości

Revell 06753 RESISTANCE X-WING FIGHTER


Lipcuch

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła pora na podbój kosmosu! Wykonałem legendarnego X-Wing Ruchu Oporu z konkretnej części STAR WARS: THE FORCE AWAKENS czyli z VII części kultowej serii… Jednak nie zrobiłem go zgodnie z oryginałem a z moją „szaloną?” wizją, starałem się zrobić go wiarygodnie i realnie, jeśli przy sci-fi możemy mówić o realizmie…
Za podstawę do tego projektu posłużył mi zestaw Revell 06753 RESISTANCE X-WING FIGHTER jest to w zamyśle producenta zabawka, którą może złożyć praktycznie każde dziecko dodatkowo zestaw wzbogacony jest o efekty dźwiękowe… No i tu szczególnie członkowie stowarzyszenia do którego należę mogą poczuć się gorzej, mój egzemplarz nie wydaje dźwięków i nie robi charakterystycznego „pew-pew” po naciśnięciu droida… Wyjąłem baterie i zakleiłem to miejsce.
Zestaw przyjemny i prosty, ale przy mojej wizji użyłem trochę szpachli: Gunze 1000 – 1500 i Epoxy putty z Tamiya – pozbyłem się tym sposobem kilku rażących pustych przestrzeni, zmieniłem malowanie (farby Tamiya i metalizery Alclad podkład od Gunze), dodałem obicia (marker Molotow Chrome i czarna olejna farba od Renesans) i dodałem pasy z Eduarda od Spitfire Mk. VIII z najbardziej zbliżoną skalą 1:48 do X-Wing. Do podstawki użyłem ramki do zdjęć, kawałków styroduru, pianki do fitness, kamieni z papy, pigmenty 24hobby, trochę farbek i trawa od Polaka, bibułki, odrobinę drutu. Efekt oceńcie sami, zapraszam do galerii!

Jeśli wystąpią problemy z załadowaniem zdjęć link do galerii: 
https://photos.app.goo.gl/LGQGXmTdrcfVYYXi7

AMWts8DODDaxl_ZfOlwFOI-F-DyG5DCFvKq7ZRL4

AMWts8AXBL0YwSl3dRJ5QNOxQaQ_cksGiAjc5bDw

AMWts8CC_S4tN6PYgBt3G7IphPomBYDwT2MSj7CD

AMWts8BN0_lEMl3JJxnfdJPoAmA65rsl7Gz6O6Io

AMWts8CTAzF6kJfA6aL2Tjpg_WDshmWcqxQNCxeC

AMWts8AG5BxNEC8gqM5i1CNzAVYTv9JYJJqCCTGO

AMWts8BedfgF0TRCyPLvJu1OlHaO9cI6URWkOjSe

AMWts8CMZOukPWwp5M9VJ8K1s8uETwTvYN9JYjpS

AMWts8BLaR0EYeV21Ti6uEBBuA5wPtAoltL0tyWc

AMWts8DmqB902U7ycTNb5m_vHMOcNWEYHje6Bllo

AMWts8DIwk-krF5Vpd2atTY_gBuwki4piJCM763N

AMWts8D3qwgYLTxJ14mAlcoIR9tAblu_5p9nYcL2

AMWts8DMQIWW1-s1l8ZnOSTOlzdUtRd6u4AWA6Fj

AMWts8D3NSw8Et3vFM0-TU_MVj5Jm-XaeU6GlkPU

AMWts8DlkzZQmOKUBPTLLRg4_DbaA41_Vk3L2hws

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diorama miodzo, co do śladów eksploatacji i uszkodzeń się nie wypowiem, nie mam odniesienia w tym świecie... (i w tej galaktyce)

Więcej błota na dziobie, przyziemienie było chyba ostre

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.