Jump to content

Lipstein

Members
 • Content Count

  2,371
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Personal Information

 • Location
  Chyba Kraków ...
 • Interests
  Militaria, modelarstwo, fortyfikacje nowożytne, historia II wojny światowej

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zanim dokładnie obejrzałem pierwsze zdjęcia, już chciałem z przekory zapytać, czy lokomotywa też jest robiona starożytną modelarską metodą ... Piękna robota, podziwiam.
 2. Lipstein

  Panzer 35(t)

  Jak dla mnie mało obity na krawędziach, ta płachta na klapie nad silnikiem bardzo klimatyczna. Ładny model brzydkiego czołgu.
 3. Kupa śmiechu.... ja nadal po 5 latach malowania aerografem nadal nie wiem, czy moje "mleko" ma odpowiednie proporcje; trzeba próbować, a nie filozofować... Tekst z laniem na oko przedni. Zapamiętam.
 4. Te gumisie wyglądają, jakbyś je rozciągał...
 5. Wyloty spalin były zestawowe, czy z blaszki wygiąłeś? Dorabiałeś jakieś kabelki do wyciągarki nad drzwiami bocznymi?
 6. 😁 A jak tam u Ciebie postęp prac?
 7. Jakiś czas temu kupiłem sklejony już M36 Jackson z Tamki celem rozłupania i zrobienia na nowo z dodatkami. Po otrzymaniu przesyłki mało się nie popłakałem i odesłałem. Nie na moje nerwy i umiejętności. Ja rozłupuję pozostałe stare modele z dawnych czasów (sama Italerka) i coś tam przy nich dłubię wedle dostępnych farb i środków. Szacuneczek za taką robotę, szacuneczek...
 8. Brawa dla tego Pana!
 9. Wracając do ad remu, to wczoraj rozłupałem kolejne dwa modele z dawnych, dawnych czasów i sprawiłem im kąpiel w specyfiku dobrym na wszystko (H2O i NaOH) zwanym też kretem do rur. A pod blokiem mam wycieczki, z psem, z dziewczyną, bez spa, bez dziecka, jak leci...
 10. Mi chodzi raczej o obawę czy na rowerze podjechać do paczkomatu
 11. Właśnie, szkoda w ten sposób reperować budżet tego kraju. święte słowa...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.