Jump to content

Lipstein

Members
 • Content Count

  2,389
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Personal Information

 • Location
  Chyba Kraków ...
 • Interests
  Militaria, modelarstwo, fortyfikacje nowożytne, historia II wojny światowej

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. Nakłuj szpilką z obu stron i też będzie
 2. Faktura walcowanej stali na odlewanej wieży, coś mi nie pasuje... Przeszlifuj wieżę, ja robiłem to taka gąbka szlifierską (zielona, ale gradacji nie pamiętam). Wymień tą półkę z przodu pomiędzy błotnikami na taką z patyczka po lodzie lub z drewnianego mieszadełka do kawy, zabarw na kolor pociemniałego drzewa i przeszlifuj dokładniej lufę działa przy końcu, nie ma przekroju okrągłego.
 3. Epicko i owsom, bo brak mi słów. Jak dojdziesz do gąsek, publika dosłownie zerwie się z siedzeń (zdalnie, oczywiście).
 4. Kupię/przygarnę kalki do Latającego Banana od Italeri (1:72) do wersji wietnamskiej.
 5. Kiedyś chwaliłeś się ze masz blueprinty do tego pojazdu, skąd je wytrzasnąłeś?
 6. Model jak model (), ale podstaweczka w dechę! Strasznie wielce się mi podoba! Z czego krzaczki?
 7. Cudownie usyfiony i poobijany; widać, że operował na pustyni. Ja tak jeszcze nie potrafię...
 8. A moja z blaszkami i zastrzałami z igieł wciąż na warsztacie, już od 5 lat...
 9. Super fotki wstawił nam kolega Robertas, podziękował... Kibicuję!
 10. Kolego, nieśmiało się uśmiecham o to, co Ci pozostanie w ramkach po sklejeniu: zgubiłem (po 3 przeprowadzkach) oba stateczniki pionowe do tego modelu i wcięło 2 łopaty od jednego wirnika. Jeśli zostaną Ci stateczniki, to bardzo proszę o ich opylenie mnie, nieważne, do której wersji. Kibicuję; to przedostatni model śmigłowca sklejonego przeze mnie w dawnych czasach, który czeka na rewitalizację.
 11. Ja mam 42 lata i też zazdroszczę wykonania. Gratuluję modelu. I syna.
 12. Zestaw jest opisany jako pasy do karabinów, dlatego chociaż go znalazłem w necie nawet na niego nie patrzyłem. Może warto spróbować? Ktoś tego już używał? EDIT. Zestaw jest dobrze opisany, ale ja jak zwykle coś źle odczytałem. O to chodziło, bardzo dziękuję za podpowiedź
 13. Żadny bloszki? Kurz obłędny, ten zwinięty dach jak prawdziwy
 14. Cześć, ja może nie w tym miejscu powinienem o to pytać, ale jednak zapytam : znacie jakiś gotowy zestaw pasów / troków do pojazdów USArmy z II wojny światowej? Może znacie jakiś prosty patent na zrobienie klamer do takich pasków i na zrobienie samych pasów? Mam do zrobienia 12 sztuk w różnych długościach i trochę chce sobie życie ułatwić
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.