Jump to content

HMS Nelson Airfix 1/600 relacja.

limerick
 Share

Recommended Posts

Witam.

Jako że się odrobiłem, i zaopatrzyłem w nowy model, czas zacząć nową relację. Będzie to okręt Hms Nelson, plus blaszki tom`a modelworksa.

Skala modelu to 1/600. Będzie to mój drugi model. Spróbuje go skleić w miarę czysto, i ładnie pomalować, bez brudzenia i nanoszenia jakichkolwiek śladów eksploatacji. Liczę na waszą pomoc, która na pewno się przyda w trakcie budowy modelu.

<a href=http://images25.fotosik.pl/264/849ad2298b7bb466.jpg' alt='849ad2298b7bb466.jpg'>

pozdrawiam

limerick[/img]

Witam

blaszki robią wrażenie bardzo delikatnych, ale są super wykonane,

mam małe pytanko bo w zestawie owych blaszek jest jakiś dziwny reling,

tzn ma 4 poprzeczki niestety nie ma nóżek, i nie jestem pewny czy będzie trzeba zbędne poprzeczki wycinać aby uzyskać potrójny reling taki właśnie jak ma być, jakby nie było wiadomo o co chodzi pstryknę fotkę.

Co do skali, wchodząc do sklepu nie maiłem za dużego wyboru, i nie chciałem też strasznego maleństwa, blaszki natomiast udało mi się dokupić tylko i jedynie u Toma, (dostałem katalog na ten rok), jakby ktoś coś potrzebował proszę pytać sprawdzę.

pozdrawiam limerick

niektóre firmy w swoich relingach dają dolną poprzeczkę w celu łatwiejszego montażu relingu do pokładów, czy tak jest lepiej to kwestia gustu, sam przeważnie ją odcinam

Jędrek

• 1 month later...

Witam.

mało czasu mam ostatnio na modelowanie, ale powoli do przodu, skleiłem kadłub, gdzie niegdzie musiałem użyć szpachli, (po przerzuceniu się z wamodu na tamiyę powiem, że luks mi sie nią robiło), pokład pomalowany, w kolorze zgodnym z instrukcją, teraz czas na relingi, i malowanie kadłuba.

p><p><a href=http://images24.fotosik.pl/276/0700a5f1d080ac15.jpg' alt='0700a5f1d080ac15.jpg'>

pozdrawiam limerick.

cdn. miarę możliwości czasowych.[/img]