Skocz do zawartości

Stalingrad zima 1942/43


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem Wam przedstawić moją pierwszą modelarską kompozycje jaką stworzyłem. Było to już ładnych pare lat temu. W miedzy czasie została zniszczona ale udało mi się ją odtworzyć dlatego prezentuje ją na łamach forum.

 

pict3084dr6.jpg

 

pict3085uv2.jpg

 

pict3087oa2.jpg

 

pict3089mw0.jpg

 

pict3090au8.jpg

 

pict3093eq3.jpg

 

pict3094ub1.jpg

 

pict3095sy9.jpg

 

pict3096bh3.jpg

 

pict3097re5.jpg

 

pict3098by0.jpg

 

pict3100eg9.jpg

 

pict3099yr6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajnie

ale jak ten niemiec tam na góre sie wspią

 

po desce wlazł albo kolega go podsadził ;)

 

Pierwsze co mi się w oczy rzuciło, to bardzo brzydko odtworzone cegły. Wyglądaję jak czerwone(i bardzo nierówne-polscy murarze?) pustaki.

Poza tym jest pełno wolnej, niezagospodarowanej przestrzeni.

 

Budynek wogóle pozostawia wiele do życzenia. Ale tak jak mówiłem dawno temu go sklejałem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak utrwaliłeś mąkę?

szkoda, że elementy drewniane nie są pomalowane.. sam wash znacznie by poprawił ich wygląd

a figurki to bardzo kiepsko oskrobane.. dużo śladów po łączeniu form..

i hełmy strasznie jajowate w tym zestawie :P

malowanie zimowych wdzianek przy pomocy metody suchego pędzla i czarnej farby to był zdecydowanie zły pomysł.. trzeba było pomalować ciemniejszym kolorem i białą farbą popędzlować wystające krawędzie

jeśli zdecydowałeś się zrobić piętro.. to przydało by się dorobić jakieś resztki stropu zamiast zostawiać gładkie ściany:] przecież jakoś musiał być umocowany..

ogólnie całość bardzo niechlujnie pomalowana.. zbliżenia odstraszają, z większej odległości prezentuje się lepiej.. rzeczywiście sporo miejsca jest jeszcze do zagospodarowania.. parę ciekawych detali z pewnością by ją uatrakcyjniło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy efekt jak skakał i nagle mu rozwalił łeb

 

"Troche" to było niemożliwe ale co tam Moim zdaniem lepiej wydarzenia z tamtego okresu zostały przedstawione w filmie "Stalingrad".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi się wydaje to nie jest temat filmowy. Mąka nie jest jakoś specialnie utrwalona. Ale ze względu na to, że staje się sucha pod wpływem temperatury zlepia się sama. Cieszę się, że wkoncu pojawiła się krytyka bo ta diorama ma wiele wad ale mimo wszystko mi się podoba ;) jak na dokonania z przed lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.