Skocz do zawartości

sd.kfz 251/3 ausf b Zvezda


Skoren86

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o malowanie to juz calosc jest w panzergrau lacznie z wnetrzem ( farba agama )

 

a tu troszke zdjec postepow w pracy

 

siedzenie do poprawy bo troszke uciekl mi pedzel :P

 

100_1418.jpg

 

100_1421.jpg

 

100_1422.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i powstal problem

 

Robilem dzis przymiarke figurki kierowcy i okazalo sie ze calkowicie nie pasuje do siedzenia. Postanowilem od podstaw zrobic siedzenia dostosowywujac je do kierowcy. Jak myslicie jakbym zakupil zvezdowskie figurki to problemu takiego bym uniknal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kolejna porcja zdjec zeby nie bylo ze sie obijam. TRoche problemu sprawily mi gaski. Te pojedyncze ogniwa wogole nie pasowaly do siebie :[ . Jak widac siedzenia kierowcy zostaly takie same a to za sprawa tych figurek z dragona. Zadna nie pasuje do zestawu wiec jestem zmuszony zamowic zvezdowskie i miec nadzieje ze chociaz one beda pasowac do modelu . W modelu musze zrobic troche poprawek w malowaniu

 

100_1439.JPG

 

100_1441.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ ale nie nastawiaj się, że figurki od Zvezdy będą pasować bo to nie jest nic pewnego...

 

I tu jest wlasnie problem Jak zvezdowskie nie beda pasowac to bede szukac w innych firmach i tak do skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to bede musial probowac przerabiac figurki jesli zvezdowskie tez nie beda pasowac :/. Problem z dragonowskimi figurkami jest taki ze w figurce kierowcy nogi sa zgeiete w kolanach ze zbyt duzym katem co powoduje ze nie miesci sie w fotelu. Taki sam problem jest z obsluga radiostacji :(. Nie sprawdzalem jeszcze dwoch figurek z tego zestawu, ale az sie boje ich testowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ze względu, że nadszedł wolny świateczny czas to i prace ruszyły , a chęć wzięcia udziału w konkursie zimowym zmusza mnie to szybszego działania :P ( mam nadzieje ze nie kosztem jakości mojego sdk`a) :P

 

Tak jak ktos juz kiedys wspomniał zvedowskie modele maja to do siebie ze nie zawsze wszystko pasuje. No i wlasnie tak jest z całym "pancerzem" szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla :/

 

100_1785.JPG

 

Silnik jest dopiero w fazie pudelkowiej mam nadzieje ze uda mi sie cos dorzucic od siebie do niego, gdyz w modelu bedzie uszkodzona klapa silnika co bedzie wystawiac go na swiat wiec musi chociaz jako tako wygladac :P

 

100_1792.JPG

 

100_1793.JPG

 

Z okazji Świat zycze wszystkim miłosnikom modelarstwa i nie tylko zdrowych i udanych Świąt oraz hucznego sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po swiatecznym wolnym przybylo pare " drobiazgow " do sdk`a . Klejenie pancerza w tym modelu jest masakryczna udreka, ktora prowadzi do ciaglego nakladania szpachli szlifowania nakladania szlifowania :/ po wielu wielu probach " cos " wyszlo :P ale kosztem innych detali:/

Jak widac doszly figurki. Zamowilem zvezdowskie zeby spraawdzic czy beda pasowac do modelu. No i pasowaly, wiec dragonowskie schowalem do szuflady i czekaja na swoj pojazd :P

Winetka wykonana jest jak widac z plyty gipsowej.

 

100_1830.JPG

 

100_1832.JPG

 

100_1833.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień jak najszybciej malowanie Mauserów 98k i tego MP40 bo, aż razi po oczach!

 

Ale wpadka jak najszybciej to zrobie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, popatrz na ostatnią fotkę i zwróć uwagę na siedzenia przedziału desantowego... Niedoszlifowana linia łączenia form.

 

I kolejna wpadka

Poprawki jeszcze dzis poczynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawki jeszcze dzis poczynie

Jak skończysz to pokaż jak Ci te strzelby powychodziły...

 

Pewnie ze pokaze . 98k Bede je malowal calosc w kolorze kolby ( wood ) z drobnymi detalami w gun metal ( inspiracja: http://www.strzelectwo.info/mauser%2098k.jpg , natomiast Mp40 calosc w gun metal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.