Skocz do zawartości

Mig-15UTI od Hobby Bossa.


Roobert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za zgodą kuzynki, która nabyła tego miga robię in-boxa.

th_1.jpg

Model niedawno pojawił się na naszym rynku i jest naprawdę niezły. O niebo lepszy od modeli KP.

Po otwarciu pudełka pokazuje się wytłoczka z głównymi elementami a pod nią ramka z pozostałym wyposażeniem.

th_2.jpg th_DSC05798.jpg

Kalek nie otwierałem ale widziałem inne sklejone przez Nią HobbyBossy i nawet początkującemu weszły ładnie w linie podziału i ułożyły się bez płynów. Malowanie Irackie i Rosyjskie.

th_3.jpg th_DSC05797.jpg

Instrukcja czytelna składająca się z rozkładanej kartki.

th_4.jpg

Części odlane czysto, potrzeba niewielkiej ingerencji pilnika i noża. Co do zgodności z oryginałem to jako "fast asembly kit" nie ma co się Tamiyi spodziewać:lol: . Owiewka kabiny nieco uproszczona ale cieniuteńka i przezroczysta.

th_DSC05799.jpg th_DSC05800.jpg th_DSC05801.jpg

th_DSC05802.jpg th_DSC05804.jpg th_DSC05805.jpg

th_DSC05806.jpg th_DSC05807.jpg th_DSC05809.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odbieram swojego na poczcie, tylko że Bis-a. A modelik fajny, z Kopro zbudowałem 2 Mig-15bis i 3 MiG-17PF także mam już dość wypukłych lini i od razu wjeżdzam na warsztat z nowym (starym) Migaczem.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem oględziny bisa i tak:

kadłub, skrzydła, wanna kabiny i pierścień wlotowy na sucho pasują idealnie jak klocki lego, linie podziału trochę za szerokie ale wgłębne, owiewka bardzo przejrzysta tylko wiatrochron lewa i prawa strona nie ma wytłoczonych ramek osłony- trzeba będzie się pobawić w precyzyjne maskowanie żeby dobrze pomalować ramę, tablica przyżądów to płaski kawałek plastiku, brak celownika - trzeba będzie trochę detali dorobić w kabinie bo nawet przez zamkniętą owiewkę będzie sporo widać, fajnie odwzrowane wnęki podwozia -szczególnie przednia, detale golenie podwozia, koła i dysza wylotowa naprawdę fajnie wyglądają. Jak to leży w planach nie wiem, ale jak przymierzyłem to wszystko to aż się chce robić. Polecam

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.