Skocz do zawartości

Messerschmitt Bf109E-4 Airfix 1/72


Rynceusz

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Sjmport napisał:

Wiesz jak prymitywnie się teraz zachowujesz?

Masz coś do osób z dysfunkcjami psychicznymi? Jak jesteś taki kozak to proszę idź popracuj z takimi osobami, poznaj dramaty ich rodzin to może odechce Ci się człowieku tak durnej wypowiedzi.

Czyli tylko najlepsi mogą tutaj pokazywać reszta precz?

I teraz rozumiem czemu nie ma tłumów spoza naszego kraju na konkursach.

Odechciewa się przez takich jak Ty udzielania się.

Wystarczylo napisać ze jest tak i tak podczas zakładania wątku i nie było by tego tasiemca. Panie mądry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce słowo do filozofa @Sjmport  zyjemy teoretycznie w wolnym kraju i jak mawiał klasyk kazdy spiewac moze..........  nic nie mam do osób niepełnosprawnych bo sam jestem inwalidą, ale sa olimpiady i sa paraolimpiady. mógł gość napisać  nie mam rąk  model wykonany był stopami i nikt słowem by sie nie odezwał, ale jak pisze @Evildead ktos robi sobie jaja, i teraz napawa sie ze marnujemy czas  na pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maverick0909 napisał:

Jeszce słowo do filozofa @Sjmport  zyjemy teoretycznie w wolnym kraju i jak mawiał klasyk kazdy spiewac moze..........  nic nie mam do osób niepełnosprawnych bo sam jestem inwalidą, ale sa olimpiady i sa paraolimpiady. mógł gość napisać  nie mam rąk  model wykonany był stopami i nikt słowem by sie nie odezwał, ale jak pisze @Evildead ktos robi sobie jaja, i teraz napawa sie ze marnujemy czas  na pisanie.

Nikt na tym forum nie musi podawać swojego wieku ani tym bardziej okazywać karty zdrowia. Zatem przestań wtykać nos w nieswoje sprawy filozofie i przestań rozstawiać ludzi po kontach, bo zakazu dowcipkowania też regulamin tego forum nie zakazuje.

 

Edit

Komentarz do usunięcia z powodu durnoty autora

Edytowane przez lord_karton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maverick0909 napisał:

admin chyba urlopuje, dlatego zaśmiecania forum ciąg dalszy..........

Ja zachęcam teraz wszystkich by wrzucili swoje pierwsze ale pierwsze modele. Rozumiem, że dorosły będzie lepiej grał na flecie podczas pierwszej lekcji niż 10 latek? 

Edytowane przez p2288
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lord_karton napisał:

Nikt na tym forum nie musi podawać swojego wieku ani tym bardziej okazywać karty zdrowia. Zatem przestań wtykać nos w nieswoje sprawy filozofie i przestań rozstawiać ludzi po kontach, bo zakazu dowcipkowania też regulamin tego forum nie zakazuje.

Oczywiście wyjątkowe durne żarty też są ma miejscu rozumiem.

Chodzi o ton wypowiedzi.

Codziennie pracuję z takimi ludźmi i mają więcej kultury niż niektórzy.

I to nie jest filozofia tylko fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, p2288 napisał:

Ja zachęcam teraz wszystkich by wrzucili swoje pierwsze ale pierwsze modele. Rozumiem, że dorosły będzie lepiej grał na flecie podczas pierwszej lekcji niż 10 latek? 

Przeciez wilokrotnie były takie wspominki pierwszych kroków modelarstwa ,o ile pamietam najmłodszy uczestnik miał 12 lat  ale nikt w najmniejszym stopniu nie zblizył sie do poziomu modelu z tego wątku. To naprawde jest żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, p2288 napisał:

Ja zachęcam teraz wszystkich by wrzucili swoje pierwsze ale pierwsze modele. Rozumiem, że dorosły będzie lepiej grał na flecie podczas pierwszej lekcji niż 10 latek? 

Głos rozsądku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maverick0909 napisał:

To naprawde jest żart.

Nie, nie jest. Pisze z autorem na discordzie i nie jest to żart. Potrzebuje on po prostu kogoś kto poprowadzi go w świecie modelarstwa. Ja dalej zachęcam Pana do wysłania swojego pierwszego modelu. 

 

9 minut temu, Sjmport napisał:

Głos rozsądku 

Nieeeee, rozsądek i ja to nie nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sjmport napisał:

I to nie jest filozofia tylko fakt.

Przepraszam, trochę się zagalopowałem i pomyliłem albo w mojej głowie połączyłem dwie wypowiedzi i wyszedł komentarz od czapy.

 

Do wszystkich 

Panowie jednak nie ma co zaglądać ludziom do dowodu i pytać ich o zdrowie tak się zwyczajnie nie robi. Nawet jeśli wygląda to na żart. Te komentarze powyżej są dużo gorszej próby niż galeria, której te komentarze dotyczą i świadczą o nas jako twórcach tej modelarskiej przestrzeni. A patrząc z boku, wygląda to naprawdę kiepsko.

Edytowane przez lord_karton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, p2288 napisał:

Nie, nie jest. Pisze z autorem na discordzie i nie jest to żart. Potrzebuje on po prostu kogoś kto poprowadzi go w świecie modelarstwa. Ja dalej zachęcam Pana do wysłania swojego pierwszego modelu. 

 

Nieeeee, rozsądek i ja to nie nie. 

Napisał Pan rozsądnie.

Człowiek chce wskazówek, a dostaje hejt.

Pogratulować.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już najgorszy jest ten, że tak powiem "dupościsk" - mówimy tu o miłym i kształcącym hobby, a co niektórzy mogli by odbytem drut stalowy prostować. Jeśli to żart (tak, już wiemy, że nie) - to śmiejmy się z niego. Jeśli to nie żart, to doceńmy, że ktoś zrobił coś innego niż oglądanie seriali i może spróbujmy pomóc. Skąd pomysł, żeby krytykować, oburzać się, obrażać? A tak, wszyscy w okolicy tak robią... No to zróbmy to inaczej, zmieńmy to, bo inaczej w tej okolicy nie da się wytrzymać.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

 

Paweł

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już taka sytuacja, nie pamiętam na którym forum. Później się okazało, że chłopak ma MPD.

Czasem lepiej najpierw pomyśleć, a później pisać, zamiast najpierw pisać, a później się wstydzić.

A jak ktoś myśli, że to żart to niech nie pisze nic, wtedy żart się nie uda.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.