Jump to content

Sztywny szablon wielokrotnego użytku - pomocy


mat_m
 Share

Recommended Posts

Witam, nie jestem ze środowiska modelarskiego ale tematycznie chciałem się podpytać doświadczonych ludzi którzy mają do czynienia z malowaniem aerografem.  Poszukuje sposobu/materiału/informacji na temat zrobienia sztywnego (ale dającego się zginać) szablonu wielokrotnego użytku. Na dzień dzisiejszy jestem dogadany z zaprzyjaźnioną firmą która udostępnia mi specjalną maszynę do formowania próżniowo w folii PCV (wkładam element, próżniowo obkurcza folie po czym wycinam element który będę malował).  Czy ktokolwiek spotkał się z podobnymi rzeczami? Może nie do końca opisałem temat, chętnie podeśle zdjęcia jak to aktualnie wygląda. Pozdrawiam Mateusz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję za odpowiedź, zamówiłem, wypróbowałem - do płaskich tematów nadaje się jak najbardziej, mi jednak chodzi o bardzo nieregularne, często owalne kształty, potrzebuje czegoś co np. pod wpływem temperatury "oklej" mi detal i zostanie w takim kształcie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.