Jump to content

blackriver

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About blackriver

 • Birthday 04/21/1971

Personal Information

 • Location
  Łódź
 • Interests
  ;) motocykle, historia, itd... :D
 • Occupation
  IT
 • Facebook
  niestety

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem czy to widzieliście https://anyz.io/tutorial mnie troszkę szczęka i rączki opadły....
 2. https://pl.aliexpress.com/item/33054822096.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.165e5c0fsJkMNA
 3. Wujek NajtSzift ;) polecam. i kolejne :)
 4. Heller miał złotą podstawkę... (zdjęcie z iebaya ) przepak hellera przez minicrafta
 5. No tak kurde, przecież można przenieść z planów taśmą maskującą... choć jak pomyślę o pływakach to mi się troszkę chłodno robi
 6. Nie chodzi mi o rycie, a o narysowanie na plastiku - mam goły oszlifowany kadłub, na planach mam przebieg, ale jakoś na plastik trzeba to przenieść... metoda linijka, ekierki, cyrkle znam, używam, ale może jest coś prostego?
 7. Jakieś patenty na narysowania równo lini na modelu? (oprócz linijki/ekierki) Akurat na Walrusie revelowym w 1/72?
 8. Kovax jest do suchego ściągania, na przykład odkurzy po lakierowaniu pojazdów, paprochów i innych wad lakierniczych , ale jest też wodoodporny - więc co kto lubi. Jak do tej pory najmniej mi się zapychający papier, porównywalnie do gąbek SIA albo Indasa - ocena subiektywna.
 9. Bardzo mnie kiedyś kusiły MICRO FLAT FILES – HOBBY ELEMENTS opisywane przez KFS'a cena 23 dolki za 3 pilniczki szerokości 1mm wyhamowała moje zainteresowanie. Ostatnio kupowałem kilka pierdół na znanym żółtkowym portalu i zanabyłem sobie takie coś (że niby nierdzewne.... sie okaże) notabene za kilka dolków dla odmiany, a teraz najfajniejsze. Do oklejenia tego ustrojstwa używamy tego gradacje papieru 800, 1200, 1500, 2000, 2500, 3000 wodoodporny, resztki odcinamy skalpelem papier jest bardzo wysokiej jakości, a jakby ktoś chciał można sobie dokupić kostki gumowe
 10. https://www.themodellingnews.com/2013/12/finished-kittyhawks-148th-mig-25-foxbat.html - tu masz również sporo informacji w jednym miejscu.
 11. https://www.seawings.co.uk/OOP-BOOKSpage.htm książki już nie drukowane z WWI, generalnie polecam stronę kopalnia wiedzy o łodziach latających
 12. Wingnut instrukcja strona 20 + zdjęcia na www wingnutowym masz sznurki do ogona. W kartonówce GPM'u też jest schemat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.