Skocz do zawartości

T-64 BV Ukraina 2023


robertmodelarz

Rekomendowane odpowiedzi

Niezłt temat i sporo referencji. A tak w ogóle to fajne są te 64ki:D myslałeś może żeby wyciąć przednie osłony gąsienic?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, x_bandit napisał:

Niezłt temat i sporo referencji. A tak w ogóle to fajne są te 64ki:D myslałeś może żeby wyciąć przednie osłony gąsienic?  

Kiepski jestem w amputacjach w pogotowiu tylko dwa lata terminowałem......Taki bez błotników bardzo bojowo wyglada.

kolumna-ukrainskich-czolgow-t-64bw..jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, x_bandit napisał:

właśnie dlatego pytałem :cool: może jeszcze do przemyślenia, bo to nie jest taki ciężki temat :piwo:

Najłatwiej to robić gdy błotnik nie jest jeszcze wklejony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przykleiłem , trochę popaćkałem pędzelkiem miejsca trudno dostępne. 

1708716767528.jpg.88f8fa8be17c50860819959c39c2ee1c.jpg 

Coś aero słabo współpracuję z primerem Vallejo BLACK, model odtłuszczony i przygotowany do malowania, jakoś słabo kryje, ale dajemy radę 

1708716767303.jpg.ea8ba9015df2247ca2c2cd577d44d663.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi się tylko wydaje, bo tak zdjęcie jest zrobione, ale mam nieodparte wrażenie, że masz jakoś nie tak wklejone podpory pod Kontakt-1 na wieży i dlatego jakoś tak bardzo do dołu są opuszczone. Możesz wrzucić zdjęcie z profilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2024 o 22:56, x_bandit napisał:

Może mi się tylko wydaje, bo tak zdjęcie jest zrobione, ale mam nieodparte wrażenie, że masz jakoś nie tak wklejone podpory pod Kontakt-1 na wieży i dlatego jakoś tak bardzo do dołu są opuszczone. Możesz wrzucić zdjęcie z profilu?

Może to tak z tej perspektywy wygląda, wkleiłem tak jak jak Trumpeter podaje w instrukcji.

10258353z16.thumb.jpg.5858cb299e75276f61a9f68d7d9e15b7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to miałeś wcześniej jakoś tylko spasowane i zdejmowałeś później tego nie wiem, ale ewidentnie było coś nie tak sam zobacz...

 

image.thumb.jpeg.a56900faf0e8c8ace05a424603efc0cd.jpeg

 

Tak czy inaczej najważniejsze, że teraz jest ok. No a malowanie bardzo bardzo fajnie wygląda szczególnie efekty "zmęczenia" 👌

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Tydzień jest  człowiek nie pije, wszystkie alkohole odstawione. rzeczywiście cos się tam opuściło. W tym moim nieco chaotycznym warsztacie, gdy człowiek skleja od przypadku do przypadku w wolnych chwilach .  Ten przedni pancerz trzyma się na słowo honoru. Najważniejsze jest, że wieża się kręci i nic nie haczy.  Wielkie dzięki za czujność i spostrzegawczość!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się doprowadzić warsztat do końca, T-64 BV wymasowany i nasączony został wszelakiego rodzaju specyfikami i technikami (filtry, wash, pigmenty,  suchy pędzel). Malowanie i oznakowanie nie wzorowane na konkretnym pojeździe (inspiracje frontowe zaczerpnięte z bogatej kolekcji fotografii znalezionych w Internecie jak i zamieszczonych  w tym wątku warsztatowym). 

1711899953447.thumb.jpg.a4742a6c0406b8f511ac439778d24aa5.jpg

zapraszam do galerii:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.