Skocz do zawartości

Me-163


Paws

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem powolutku go robić..

Na początek pierwszy kontakt z "blaszkami" do kokpitu (podłoga-za bardzo nie widać bo pomalowana w kolorze kokpitu..,tablica wskaźników, pedały steru kierunku )

Academy skala 1:72

78b386495e017616.jpg

b59458c0acc43627.jpg

1d5f12ebe08384dc.jpg

f1c3c17b378e02e7.jpg

072bcbe91db75fc8.jpg

aef5fb731e8573f6.jpg[/url

Nic lepszego z trybu makro mojego cyfraka nie wyciągnę..

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Też chciałbym go kiedyś skleic, więc będe kibicował i czujnie czekał na kolejne odcinki powodzenia z blaszkam, bo toż to istne maleństwo. Rozumiem, że to Academy 1/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada. Pedeły jak juz to orczyka. Wolant to taki drązek sterowy w wiekszych samolotach.

 

Ale dałem d.. jasne że orczyk!!

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada komecik , tylko nie zapomnij o pancernej szybie w kokpicie , bo chyba Academy o to przeoczyła .

 

Nie przeoczyła..

 

Kolejne odcinki za jakieś 2 tygodnie..-wreszcie urlop (wyjazd) , no chyba że jeszcze dzisiaj dodam kolejną cześć blaszek (wiekszość już mam pomalowane-czekają tylko na montaż..

 

I powiem że blaszki to fajna zabawa tylko do kometa to maleństwa niektóre takie że malutką pęsetką ciężko chwycić..

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie blaszki mam juz pomalowane, wezmę kokpit wraz z nimi na urlopa i w drugim tygodniu coś podłubię ale dalsza część relacji dopiero jak dorwę się do neta po powrocie.

 

Pozdrawiam Was wszytkich serdecznie i do zobaczenia (virtualnego) po powrocie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam ponownie!

W drugiej części urlopku dokończyłem messerka.. niestety aparat miałem tylko jeden dzień, więc z relacji "warsztatowej" nici.. :(

Poniżej zdjątka z budowy które udało mi się zrobić.

W najbliższym czasie zapodam zdjęcia gotowego modelu w galerii.

Pozdrawiam Was serdecznie!

P.S.

Przepraszam za jakość zdjęć-robione na szybkiego..

W galerii zamieszczę staranne.

 

Kolejne blaszki w kokpicie.., jeszcze nie wszystkie..

a9a3d11bbdd4c43f.jpg

Widok wklejonego kokpitu+2 wajchy i przednia płyta pancerna wraz z "dzwigarami".

ae36b7a9f7f3b41a.jpg

Kolejny widok na płytę pancerną.

1b1de1c4f72fbd1b.jpg

Widok zaszpachlowanego i przygotowanego do malowania płatowca

3097df760aa95e1b.jpg

Gotowa kabina.

772a5a14170694fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model!!!jakiej do firmy?? I gdzie mozna coś takiego dostać????Njabardziej podoba mi sie malowanie aero czy pedzel??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ojj podoba mi sie naprawde Smieszny ma dziubek xD Super go pomalowales i widac, ze sie przylozyles Jak zrobiles efekt chromowanej podlogi w kokpicie? To jakis chrom, taki jak w poradniku (Chyba na tym forum na 90% jest) czy to jakas farba i lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, cieszę się że Ci się podoba.

Podłoga z blaszki pomalowana RLM 66, potem przetarta na "sucho" minimalnie "alluminium" Pactry co by "uwypuklić detale".

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie mowisz? Wyglada jakbys mocno walnol na nia chrom :] I tak efekt bardzo dobry jednak technika opisana w poradniku jak chromowac daje lepszy polysk

Pozdrawiam :]

 

Na zdjęciu swiatło lampy blyskowej (duże zbliżenie) odbija się właśnie na tych "wypukłościach", nie ma mowy o "chromie" na podłodze, całe wnętrze w tym podłoga jest tak jak w orginale szare-bez połysku. Cieszę się że na bliżeniu widać efekt "blachy" który chcialem uzyskać na wymienionych wypukłosciach- przetarciach.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.