Jump to content

Roberto

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Dobra to jak chcemy zrobić Horneta to sprawa jest jasna jaki zestaw wybrać, a co w przypadku Super Horrora?
 2. Eee...pobrudź, obij i sponiewieraj tigera. Na ostfroncie nie było lekko.
 3. Hej Całkiem fajny Huey w ciekawej skali. Podoba mi sie malowanie, brudzink też całkiem fajny, a pokreślenie wystających nitów to również bardzo dobry pomysł.Ale te odpryski mi się nie podobają i uchwyt po lewej stronie za kokpitem chyba nie wytrzymał, figurek nie komentuje bo sie nie znam.Chociaż taśma amunicyjna wygląda bardzo dobrze .
 4. Roberto

  Aerograf

  Sam mam aero EW770 w sumie to jestem z niego zadowolony posiada on wszystkie wady i zalety poprzednich pseudo iwat , dobrym rozwiązaniem jest blokada skoku iglicy , możliwość regulacja ciśnienia, a to wycięcie w okolicach spustu to też przydatny patent. Najgorszą wadą dla mnie jest ostatni pierścień osłaniający iglice ma on takie wycięcia w kształcie trójkąta i przez to nie możliwe jest już zatkanie wylotu aero palcem w celu przepłukania , trzeba cofać iglice i odkręcać ten pierścień.
 5. Hej! Odwodów Bardzo ciekawy i oryginalny temat wybrałeś, przejrzyj może tą stronkę i coś ciekawego znajdziesz http://www.zomoza.kgb.pl/ Czekam na postępy w pracach nad tym modelem
 6. A ile to centymetrów to maleństwo będzie mieć po złożeniu w całość ? Modelik się ciekawie zapowiada.
 7. Gratuluje silnej woli ! Czy w tym modelu coś wogóle pasuje do siebie ? Czy to nieustanna walka jest ?
 8. Polecam nitro , tanie i działa.
 9. Wszystko bardzo ładnie i realistycznie wygląda , tylko dlaczego górna część gąsienic lewituje ? Troche psuje to efekt i ogrom pracy włożony w model.
 10. Widzę że model sklejony poprawnie więc może pobaw się w jakieś washe , cieniowania , itp. Tylko nie dawaj rdzy na gąsienice lepiej już zastosuj suchy pędzel i jakiś metalik, ale nie rdze.
 11. Ten specyfik nadaje się do mycia aero, ale jeśli w większości używałeś akryli.Z moich obserwacji wynika że nie rozpuszcza on akryli, a jedynie powoduje, że odklejają ( to nie jest najlepsze słowo ) się od powierzchni więc może zobaczy czy jakiś paproch tam nie siedzi ze starej farby. Może wypłukaj aero w wamodzie, albo spróbuj użyć płynu no mycia nagrobków bo pactre to to pięknie rozpuszcza i jeszcze ładnie pachnie
 12. Bardzo fajny model i ciekawy rzadko widze tak ładnie zrobionego Rafale'a.
 13. Jak na to patrzę to, aż mi się chce wziąść za swojego F-16.
 14. Roberto

  Tiger I

  Majek czołga robi !!! Przecież to to nawet skrzydeł nie ma i wlociku powietrza też nie. I jeszcze tygrys... to sie filozofom nawet nie śniło .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.