Skocz do zawartości

Volkswagen Golf 3 Fujimi VR6


5476

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąc to sknociłeś trochę ten model Ale należy też powiedzieć że bardzo dobrze postąpiłeś,malując Golfa . Malując tak czy inaczej człowiek w końcu się czegoś uczy . Miejmy nadzieje że przy następnym modelu się bardziej postarasz

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak praca niewidomego, którym kieruje ktoś z boku mówiąc " w lewo, teraz ciut w prawo..." itp.

Wiem, że każdy kiedyś zaczyna ale to co tutaj zobaczyłem to tzw. masakra

Szkoda, że najpierw nie poczytałeś jak to robią inni a potem nie zmyłeś farby i nie zacząłeś od nowa

Widzę jedyną fajną rzecz - tylny zderzak jakby się świecił - czyżbyś go nie malował tylko wkleiłeś taki jaki był w pudełku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej oceniajcie 0-10

 

Przykro mi ale 1 za to (ze model jest w jedym kawałku). Nie wiem czy nie lepiej by było gdybyś modelu nie malował tylko tak go poskladał jak jest w pudle.........

Ale nie zrażaj sie moja ocena - nastepny Twoj model moze bedzie lepiej wykonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu jeszcze raz przemalował go. Wyczyściłbym Cleanluxem, lub DOT3. I ponownie pomalował, ale SPRAYEM.

Nie baw się w linie podziału!!!!!!!!!!!!

 

Ja dałbym 2.5/10, za chęci i za poskładanie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu jeszcze raz przemalował go. Wyczyściłbym Cleanluxem, lub DOT3. I ponownie pomalował, ale SPRAYEM.

Nie baw się w linie podziału!!!!!!!!!!!!

 

Ja dałbym 2.5/10, za chęci i za poskładanie modelu.

 

Z tego co widze każdy model na tym forum ma linie podziału?

To mam nie robic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym na twoim miejscu jeszcze raz przemalował go. Wyczyściłbym Cleanluxem, lub DOT3. I ponownie pomalował, ale SPRAYEM.

Nie baw się w linie podziału!!!!!!!!!!!!

Temat zmycia farby był poruszony w trakcie budowy kiedy jeszcze model nie był poskładany do kupy. Ale spełzneło na niczym!!! A szkoda taki fajny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu jeszcze raz przemalował go. Wyczyściłbym Cleanluxem, lub DOT3. I ponownie pomalował, ale SPRAYEM.

Nie baw się w linie podziału!!!!!!!!!!!!

 

Ja dałbym 2.5/10, za chęci i za poskładanie modelu.

 

Z tego co widze każdy model na tym forum ma linie podziału?

To mam nie robic???

 

Linie podziału możesz zrobić ale jak będziesz miał więcej doświadczenia w tym temacie. A teraz tak jak piszą koledzy kasta do DOT-a 3,kup sobie sprej i pomaluj model jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaa..taaaaaki wielgachny model i tak pomalowany...ludzie oczy figurkom w 72 ładnie malują, a ty listew bocznych równo nie umiesz pomalować?? No wybacz, to już jest dla mnie zwykłe nichlujstwo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaa..taaaaaki wielgachny model i tak pomalowany...ludzie oczy figurkom w 72 ładnie malują, a ty listew bocznych równo nie umiesz pomalować?? No wybacz, to już jest dla mnie zwykłe nichlujstwo.....

Wiesz człowiek się uczy I nie można wymagać od razu perfekcji, ale jeżeli nie słucha rad bardziej doświadczonych modelarzy to zupełnie inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... 5476 nie wiem co powiedziec na to co zrobiłes. Rozumiem ze to drugi Twoj model ale naprawde nikogo nie chcesz słuchac i nie wiem czemu. Jak ja czegos nie wiem to pytam, pokazuje i tu naprawde nikt krzywdy ci nie zrobi. Mało mam czasu na modele ale codziennie forum przegladam bo kazdy cos nowego i ciekawego pokaze. Zobacz relacje mzmichal golfa II- czy nie widzisz roznicy? Dam ci rade- zostaw golfa bo nic juz z niego nie bedzie i wez cos innego...NAJPIERW PYTAJ A POTEM ZROB TAK JAK CI CHŁOPAKI RADZĄ I NAPEWNO BEDZIE ŁADNIE...

(aaa podkład w malowaniu to podstawa).Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... 5476 nie wiem co powiedziec na to co zrobiłes. Rozumiem ze to drugi Twoj model ale naprawde nikogo nie chcesz słuchac i nie wiem czemu. Jak ja czegos nie wiem to pytam, pokazuje i tu naprawde nikt krzywdy ci nie zrobi. Mało mam czasu na modele ale codziennie forum przegladam bo kazdy cos nowego i ciekawego pokaze. Zobacz relacje mzmichal golfa II- czy nie widzisz roznicy? Dam ci rade- zostaw golfa bo nic juz z niego nie bedzie i wez cos innego...NAJPIERW PYTAJ A POTEM ZROB TAK JAK CI CHŁOPAKI RADZĄ I NAPEWNO BEDZIE ŁADNIE...

(aaa podkład w malowaniu to podstawa).Pozdrawiam i zycze powodzenia.

 

Pisałem już wcześniej że nie chce tego modelu już tykać.

Może jeżeli za pare lat, będe miał do tego sprzęt (aerograf, itp)

To go zrobie od nowa, a teraz go zostawiam tak jak jest i nie długo kupuje kolejny model, i to jakiś tani... Bo niestety jeszcze nie jestem na tyle bogaty żeby kupować modele po 100 zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jeszcze nie jestem na tyle bogaty żeby kupować modele po 100 zł..

Każdy zaczynał od tanich modeli, ale czasami doświadczeni modelarze tez wracają do taniochy, bo z tego tez można cuda zrobić wystarczy chcieć, pytać I słuchać rad innych przede wszystkim aż w koncu wypracujesz w sobie swój własny niepowtarzalny styl. Ja mogę życzyć ci na początek jedynie powodzenia, bo na tym jednym modelu świat się nie kończy a z każdym następnym będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.