Jump to content

Sd.Kfz. 251/22 Ausf. D - AFV 1/35Pakwagen


DBauer
 Share

Recommended Posts

W związku z brakiem matu do panzra i kola do jagdpantery biorę się za pakwagena. Foty niedługo. Zapomniałem pokazać co to za model.

AFV3583.jpg

Tylko nie wiem co znaczy ten znaczek special parts. Ja takiego nie mam :( ale fototrawiona osłona działa i metalowa lufa są. Będę wstawiał fotki jak najczęściej żebyście lepiej mogli mi pomagać i doradzać. Kiedy kupie już ten bezbarwny mat to uruchomię z powrotem warsztat PZ IV który został modelem testowym i będę trenował na nim zanim wezmę się za to naczym kompletnie się nie znam w pakwagenie (czyli wszystko po malowaniu). Model będzie malowany aero i farbami hobby color.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Kiedy kupie już ten bezbarwny mat

 

Kup lepiej satynowy. Mat niestety troszkę spłaszcza model i wszystkie efekty, które na nim się zastosuje. Poza tym, jak pooglądasz zdjęcia, to metalowe pancerze nigdy nie są matowe w stu procentach, ale raczej stal delikatnie połyskuje. Ale to tylko moja opinia. Zrób tak jak Tobie się będzie podobać.

 

Co do modelu, to świetny zestaw wybrałeś, tak jak powiedział Kuba. Zawsze bardzo podobał mi się ten pojazd i będę śledził uważnie!

 

pozdrawiam i powodzenia! Radek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.