Skocz do zawartości

Hondy Del Sol minigaleria z wynikami renowacji


adamuss

Rekomendowane odpowiedzi

Model przyjechał do mnie jakieś 2 lata temu z Anglii. Był już sklejony i pomalowany, jednak bez lakierowanego nadwozia. Ramka okna, dach i tylna klapa były pęknięte. Ma też nieoryginalną, wykonaną z pleksi przednią szybę.

Jakiś czas temu we wnętrzu dorobiłem dywaniki (czarny zamsz), pomalowałem skalę na regulacji ciepło/zimno i przyciski na konsoli. Niedawno zabrałem się za pomalowanie budy. Lakier w sprayu - dorabiany w mieszalni hondowski R81, clear Śnieżki. Całość wykończona samochodowym mleczkiem polerskim o trzech różnych grubościach. Lampy tylne malowane markerem, a kierunki farbą do porcelany (kolor amber). Wnętrze lamp przednich wyklejone folią "chrom", a tylnych pociągnięte metalizerem.

Fotka wnętrza zrobiona była już po moich poprawkach ale przed malowaniem nadwozia. Obecnie poddane zostało jedynie kosmetyce związanej z rozklejaniem elementów. Usunąłem także boczne szyby.

8cadcc3414c45749m.jpg

7fc2a35ba5954662m.jpg

7c41409f1ed6537cm.jpg

61614b00b64c4556m.jpg

f8ac1ff635405e45m.jpg

705d68752d174f59m.jpg

1903870d30dfbfccm.jpg

727ff5bbc0217208m.jpg

9f145272c36e7948m.jpg

200d3dabde4d41c4m.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie model zacny, brawo za podjęcie "reanimacji", fajnie się błyszczy Nie mniej jest parę minusów: nie pomalowałeś linii podziałów, a szkoda - model dużo by na tym zyskał, no i te zacieki od pędzla na desce rozdzielczej (mogłeś trochę bardziej rozcieńczyć farbę). Ale ogólnie mnie się podoba

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deska była już pomalowana - ja dodałem tylko szczegóły.

Przypomniało mi się co jeszcze zmieniłem. Zaszpachlowałem otwory na halogeny w przednim zderzaku, żeby auto było bardziej podobne do mojego oryginału ;)

Z liniami podziału masz rację - pokombinuję coś z mini. No i muszę jeszcze dorobić tylne światełko przeciwmgielne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.