Skocz do zawartości

Scania 143 Streamline


Gierłoś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

he he za tą naukę też mi zabrali ale już oddali

 

 

Wiesz ja musze mieć powyżej 4,75...

a Matka gada:Ty sie nie uczysz dla mnie ale dla siebie ale gada mi ze mam miec powyzej 4,75 a wychodzi mi ledwo 4,3 xD

 

Thx za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrali mi kompa za "niezbyt dobrą naukę"

Abstrakcja...

Kabina mi się podoba, wygląda na to, że wyszła całkiem nieźle, ale przydałyby się lepsze fotki.

Z wiadomych względów lubię białe kabiny, choć to jeden z trudniejszych kolorów.

Jak dla mnie, na ramie zbyt kolorowo, ale to Twój model - ważne, żeby się Tobie podobał. Gdzieniegdzie widzę szwy, ale nie jest źle.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he za tą naukę też mi zabrali ale już oddali

 

 

Wiesz ja musze mieć powyżej 4,75...

a Matka gada:Ty sie nie uczysz dla mnie ale dla siebie ale gada mi ze mam miec powyzej 4,75 a wychodzi mi ledwo 4,3 xD

 

Thx za komentarze

Ja mam inaczej Moja matka powiedziała że jeśli będe miał 6.00 to mi nowego kompa kupi a kary nie ma .

sory za ott

Model jak narazie ładnie wygląda czekam na efekt końcowy .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wychodzisz z założenia że im bardziej kolorowo tym ciekawiej to git ,jednak z reale ma to niewiele wspólnego w silniku srebrne powinny być tylko nakładki zaworów a nie całe bloki np. tak jak to zrobił JarekS w swoim modelu. Rama przeważnie jest malowana na jeden kolor , a co mnie juz najbardziej razi to te niebieskie akumulatory .Ale jeśli chodzi o wykonanie to całkiem przyzwoite moja scania bedzie podobna pomarańczowy silnik i białą kabina z elementami czerwonego ,i oczywiście silniczek pomarańczowy no i z kabelkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszDudek Może dla Ciebie nie ma ta kolorystyka ic wspólnego z realem ale ja się wzoruje zdjęciami a na zdjęciach tak jest, więc to chyba realne ... ;p A ta skrzynka na akumulatory to też na zdjęciu była niebieska więc ja tak malnołem...

Do końca prac nie zostało wiele tylko pierdółki typu światła tablice... xD NIEDŁUGO KONIEC

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pokażesz zdjęcia, żeby można było coś powiedzieć ? Jeżeli się wzorujesz to można ocenić czy coś ma zgodnego z orginałem.

 

Pozdr. Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dokońca robię tak jak w oryginale.Ale lekko kolorystykę ściągnołem.

 

Nie chce mi się wstawiać zdjęć więc daje linka.

Link

 

I tam na zdjęciu widać ze jest ta skrzynka niebieska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno jak myśłicie położyć całość lakierem bezbarwnym.?Posiadam Lakier błyszczący akrylowy.Czy nic się nie stanie jak położę lakier akrylowy na farbe olejna (w moim przypadku na niebieski) I jak malowac bezbarwnym musze zaklejac szyby czy mogę położyć na całość(kalkomania itp)? Chyba że położę na sam zderzak osłony między osiowe i błotniki bo kabina błyszczy się a rama może być matowa.Więc jak radzicie zrobić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.