Skocz do zawartości

Moje pojazdy militarne-modele gotowe


petrzask

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgodnie z tym co napisałem w przywitaniu chciałbym pokazać część mojej kolekcji pojazdów militarnych w skali 1:87 głównie firm MM, Minitanks, Igra,Tololoko, oraz ręcznej produkcji ukraińskiej i rosyjskiej.

Modele nie mają zamontowanych jeszcze akcesoriów oraz nie mają śladów eksploatacji-są poprostu wyjęte z pudełka.

dscn2283wy9.jpg

dscn2289sw3.jpg

dscn2290yh6.jpg

dscn2291yy2.jpg

dscn2292fh7.jpg

dscn2293bd3.jpg

dscn2294vr2.jpg

dscn2295xc3.jpg

dscn2296up7.jpg

dscn2297sm8.jpg

dscn2298ju6.jpg

dscn2299sj8.jpg

dscn2300zo3.jpg

dscn2301qm7.jpg

dscn2302yj6.jpg

dscn2303ud3.jpg

dscn2304vi0.jpg

dscn2305tf3.jpg

dscn2306am2.jpg

dscn2284qa1.jpg

dscn2285qj5.jpg

dscn2286ay3.jpg

dscn2287po5.jpg

dscn2288kn9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość fotek nie powinna przekraczać 800 pikseli, jeśli miałbyś chwilę wolnego, to zmień na taką, bo na niektórych monitorach to forum rozjeżdża się przeraźliwie.

 

Cała kolekcja pozbawiona jest lusterek - jednak nastawiasz się na odsprzedaż kolekcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za wymiar fotek, coś w nich mi nie pasowało. chyba żona zmieniła zozdzielczość w aparacie Gorzej że nie umiem zmienić teraz wymiaru.

Co do lusterek to w tych pojazdach które zostaną urzyte na makiecie to osprzęt zostanie zamontowany, w pozostałych nie. Komplety model mozna korzystniej sprzedać, a życie jak wiadomo bajką nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to były moje modele, pewniakiem nie wytrzymałbym i wyposażył je w akcesoria a nastepnie pomalował. Jednak jest to Twoja kolekcja i co najważniejsze masz przyjemność z takiego a nie innego ich wygladu

Ps.

Fotki możesz zmniejszyć np. w Photo Plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele Tololoko są pomalowane najlepszymi z możliwych farbami Weinert, podobnie jak i produkty ukraińskie. Na nich oprócz montażu akcesoriów należy wykonac tylko patynowanie za pomocą suchej pasteli, i tak się stanie jeśli zostaną wydelegowane na makiete ( napewno spotka to Stara 25).

Modele z igry (praga, tatra) również należy pobrudzić i doposażyć, ale np. modele Minitanks kwalifikują się do kompleksowego malowania, co jednak ze względów ewentulanej odsprzedaży pewnie nie nastąpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystko kwestia gustu, są tacy, którzy swoje modele redukcyjne specjalnie tak malują by przypominały np. te czeskie wozy z Igry. Ja bym się nie powstrzymał i podobnie jak Tornado pomalowałbym je. Jakoś nie jestem przekonany, że wystarczy je tylko patynować...

 

Modele Tololoko są wyczesane ;) chociaż widać, że malowanie to masówka. Z początku myślałem, że oni będą robić modele do montarzu, a oni weszli w gotowce. Ale wyglądają super (nawet widziałem zainteresowanie na grupie niemieckojęzycznej), nie widziałem wcześniej takich zbliżeń tych modeli, możesz pokazać więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Fajna kolekcja. Ostatnio poszedłem do warsztatu elektryka( przezwaja silniki) a tam an pułkach u niego 200 MODELI CZOŁGÓW w skali 1;35 (sklejonych przez niego) . No super mnie zagioł. Nie waloryzowane ale przebił mnie o jakieś 100 sztuk. Robił20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.