Skocz do zawartości

Wspomnień czas.


Aleksander Zielony

Rekomendowane odpowiedzi

Oto fotki moich, byłych już, modeli lotniczych. Zapraszam do oglądnięcia galerii modeli, po kliknięciu na fotkę będzie można zobaczyć to co ocaliłem na zdjęciach (album znajduje się w witrynie Webshots). Modele te wykonałem w okresie lat 90. Zapraszam do oglądnięcia i komentowania.

 

2643448040044857981S600x600Q85.jpg

 

Pozdrawiam

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. fajny warsztat :-) i z pudełka.. kiedyś było fajnie.. modele z pudełka, nie było blach, żywic... może jeszcze wrócą do łask... jak muzyka z czarnych płyt ;P hmm... boo.. ile można upchać cukru w cukrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo macie tego, kolego:D

 

Fajna galeria, niektóre samoloty pierwszy raz widzę jako model (np Pogo)

 

Pozdro

 

To jest już wspomnienie, więc raczej dużo tego miałem, te modele cięszą już kogoś innego. A dodam, że było tego jeszcze więcej. Za sprzedaną kolekcję w 1/48 zorganizowałem sobie ślub i wesele, ale to były inne czasy.

Co do POGO to poszukaj fotek z imprezy w Katowicach w zeszłym roku, tam był tak zrobiony, że "cenka opada".

 

hmm.. fajny warsztat :-) i z pudełka.. kiedyś było fajnie.. modele z pudełka, nie było blach, żywic... może jeszcze wrócą do łask... jak muzyka z czarnych płyt ;P hmm... boo.. ile można upchać cukru w cukrze

 

Nie brałem tego z tej strony, ale masz rację. Model się poprostu sklejało i malowało, a teraz to faktycznie . Obecnie jak szykuję się do jakiegoś tematu to zaczyna się: dokumentacja, sklepy no bo przecież: żywice, blaszki, a może i lepsze kalki; potem czas malowania (choć wolę dzisiejszy styl z cieniowaniem i całą jego otoczką).

 

Pozdrawiam

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ale czasy były. Widziałem większość tych modeli na żywo. Przy powstawaniu niektórych też byłem, hehehe. Pamiętam jak Olek z kumplem pierwsi chyba na Śląsku, jesli nie w Polsce okleili Buffalo w 1/48 folią aluminiową hehehehe. Taki news z 'zachodu' to był wtedy. A potem całą masę czołgów miał w 1/35. A co ciekawe, a nawet nie do uwierzenia - nie było tam ani jednego Tygrysa czy Panthery. Niewyobrażalne, no nie To se nevrati, ehh.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.