Skocz do zawartości

P-11c


SebPilot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jest to jeden z moich pierwszych modeli, więc nie liczę na pochwały, ale raczej na uzasadnioną krytykę. Przepraszam za taką małą ilość zdjęć, pozdrawiam wszystkich!

8ad6e9efb17001e9med.jpg

c62be88c0b3db9b6med.jpg

301f79c49a787770med.jpg

a tutaj nowe zdjęcie i swastyka

2c1cb29d00e1ff2bmed.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to śmigiełko chce się urwać na samodzielne latanko? Nie usunąłeś nadlewek (koło, osłona silnika w tylnej części), krzyż na kadłubie jest chyba za bardzo pochylony w stosunku do osi samolotu, srebrna farba nie pokryła zbyt dobrze (używałeś jakiegoś podkładu?), zastrzał wygląda jakby wychodził za krawędź skrzydła... to tak na szybko. Rzeczywiście za mało zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nikt mnie nie przekona do krzyzy na Jedenastce...

To tak jak Me-109 z biało-czerwoną szachownicą. Pas na osłonie silnika który pomalowałeś na srebrno nie powinien być pomalowany na rdzawy kolorek? Jesteś dopiero na początku drogi do fajnych modeli, widać pospiech przy obrabianiu elementów. Powodzenia przy następnych.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy niż Wildcat... ale nie spiesz się tak - modelu nie robi się w godzinkę ;) Troszkę więcej staranności...

No i nikt mnie nie przekona do krzyzy na Jedenastce...

ale wy myślicie że ja ten model teraz zrobiłem? no co wy, te modele mam jakiś czas, zanim się zarejestrowałem, a co do farby srebrnej wydaję się tak przez lampę błyskową, a co do ''czarnych krzyży'' to takie były w zestawie, że niby atak na Polskę chociaż sprawdzałem i rzeczywiście ''oni''

tych samolotów nie posiadali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi że ja też ''płakałem'' ale w zestawię dali mi za mało szachownic a na wersję rumuńską musiałbym przefarbować, co do kupna popytam ciocie bo ona mi ten model kiedyś zakupiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanko gdzie kupiłeś, bo szukam i nigdzie nie ma tego modelu

http://www.mojehobby.pl/szukaj.php?keywords=P-11c&sess_id=36696570&__powrot=-1&powrot=

lub

http://www.hobbysta.pl/advanced_search_result.php?keywords=P-11c&osCsid=0a4b113255c7a97ebb1e4945b2c2b33b

Dostępny zapewne, a raczej napewno również w pozostałych sklepach internetowych.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebPilot , nie zostały ci moze szachownice od tego modelu, chętnie je przytulę:) Ze względu na brak pieniedzy, mogę zaproponować wymianę na inne kalki.Ja wysyłam pierwszy wraz z kopertą zaadresowaną do mnie i znaczkiem. Jeśli się godzisz na to, napisz na priv, co by cię interesowało, zobaczę, czy posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.