Skocz do zawartości

[galeria] Death Korps of Krieg (WH)


Toff

Rekomendowane odpowiedzi

Death Korps of Krieg - jedyna imperialna armią którą mogę grac . Przeszodą jest tylko cena, wszystko zywiczne z Forge Worlda. Ale kiedyś zacznę ich kupowac.

 

A co do modeli - supe malowanie. Bardzo mi się podoba jazda. ładnie pomalowane konie. Piechota również na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jazda jest pomalowana na dwóch "poziomach", bowiem część koni i jeźdzców musiałem przemalowywać (malował je kto inny) - to sierżanci i sztandarowy.

 

Forge World - piechota Death Korpsu przyszła odlana elegancko, niestety konie miały już spore przesunięcia form i miejscami wyglądało to okropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie pomalowana armia . Moim zdaniem najbardziej klimatyczna z całego WH 40000 (jeszcze orki maja świetny klimacik). Mimo ze nie gram w czterdziestkę to i tak kupiłem sobie jeden oddział piechoty Death Korps (squad at ease) i Komisarza (ten z szablą). Za jakiś czas ich pomaluje.

 

podstawki są żywiczne czy sam robiłeś?

 

p.s. Przynajmniej jednego kawalerzystę tez będę musiał sobie kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też Death Korps najbardziej się podoba ze wszystkiego co malowałem dotychczas - głównie z uwagi na podobieństwo do "pierwszowojennego" wojska

 

Podstawki - żywiczne Old Factory - produkt MicroArtStudio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo panie. Takimi figurkami to czysta przyjemność grać. Osobiście mam już dość Gwardii (grałem 2 lata), ale ci panowie są świetni

 

Małe pytanie - co to za sprzęt na pierwszych dwóch obrazkach? Nigdy nie widziałem czegoś takiego, nawet na Forgeworld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem sie w tej armii, kiedyś ich widziałem i tylko oni i gwardia

maja szansę na kupno przeze nie . O jesteś z Gdańska!!! to super...

kupujesz to na necie czy gdzieś w sklepie? Bo słyszałem ,że ciężko ich dostać w Polsce, ale to już dawno ... Jakie są ich ceny?

Ile kosztowała by mnie taka grupa jak twoja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie mogłem znaleźć dla siebie armii do WH40 a teraz już mam ,

ceny są straszne! Rozumiał bym gdyby było to metal ale bez przesady!

Czy mógł byś na na forum przybliżyć ich zalety, ile ludu ma je na turniejach,

czy jest to mięso armatnie? O ,dlaczego nie ma go w katalogu na 2009rok?

Jest tylko 1 na końcu?

Można nimi grać na turniejach? Czy należą one do systemu WH40?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich, jako że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciał bym wszystkich serdecznie pozdrowić.

@Toff@- Mam do ciebie pytanie powiedz mi proszę, jak się ma klejenie modeli DKoK klejem cyjano akrylowym, bądź do plastiku, rozpuszcza figurkę czy nie?

I jeszcze jedno pytanie, czym zmywasz farbę z tych figurek, zmywaczem do farb akrylowych? a może DOT-4 ?

Mam se zamiar zamówić teraz modele przez FW, firma MONOLITH_ICON może sprowadzić, ale o wiele więcej się płaci, wiec chyba będzie trzeba się pofatygować samemu.

Wie ktos ile trwa wysyłka realnie z FW ?? i jak sa zapakowane modele ?

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem jeszcze nigdy, aby CA rozpuszczał żywicę ani cokolwiek innego - kleję nim właśnie i nic nie rozpuszcza. Klej do plastiku nie chwyci żywicy. Farby nie zmywam, bo po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jako że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciał bym wszystkich serdecznie pozdrowić.

@Toff@- Mam do ciebie pytanie powiedz mi proszę, jak się ma klejenie modeli DKoK klejem cyjano akrylowym, bądź do plastiku, rozpuszcza figurkę czy nie?

I jeszcze jedno pytanie, czym zmywasz farbę z tych figurek, zmywaczem do farb akrylowych? a może DOT-4 ?

Mam se zamiar zamówić teraz modele przez FW, firma MONOLITH_ICON może sprowadzić, ale o wiele więcej się płaci, wiec chyba będzie trzeba się pofatygować samemu.

Wie ktos ile trwa wysyłka realnie z FW ?? i jak sa zapakowane modele ?

Pozdrawiam...

 

Modele zapakowane są w woreczki. Czeka się około dwóch tygodni, bynajmniej ja tyle czekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.