Jump to content

LordDisneyland

Members
 • Content Count

  3,130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

LordDisneyland last won the day on July 11 2019

LordDisneyland had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To ostatnie malowanie świetne, nie znałem.
 2. @abtb - zakupiony z myślą o malowaniu szwedzkim, ale po otwarciu pudła jego losy się wahają Co do kalek- mam nadzieję, że będzie ok, na papierze to prawie wszystko dobrze się prezentuje zazwyczaj...
 3. Fajni jeńcy, aż bije rezygnacja z tych zdjęć. Aha- BAR znów masz łacińskimi literami ...ale tabliczka i tak fajna. I to chyba tyle na dziś. Będę już leciał.
 4. Tempo imponujące. Gapię się na tą część i widzę coraz to więcej jakichś nierówności, ale to pewnie złudzenie.
 5. Bardzo mi się scenka podoba. Te autko na pedały to własnoręczna konstrukcja?
 6. Nie dość, że kochasz lutować, to najwyraźniej na dodatek potrafisz 😉 Bardzo ładnie to wychodzi. Aż się wzruszam widząc logo na drzwiczkach- jako, że dzieciństwo spędziłem na kilku różnych nowych osiedlach, pojazdy Transbudu widywałem częściej niż autobusy PS- ile lat ma ten pędzel? Pewnie kiedyś był czwórką ?
 7. No miód na moje serce Jaram się jak Drezn...ekhm, jestem dość podekscytowany twoim zakupem, imienniku, i szczerze gratuluję Do mnie dzisiaj tyż kurier przyszedł- i powiem tak. Zaskakująco duży czołg, jak dotąd miałem tylko japońską tankietkę IBG i podświadomie zakłądałem, że będzie to mikrej wielkości model. Natomiast Wąpierz aż się prosi, coby go z miejsca lepić. Niestety, czeka mnie ewakuacja z mieszkania, bo ludzie z remontgruppen wchodzą. No nic, poczeka z innymi. Aha- kupiłem sobie wczoraj nożyk składany Sanrenmu 710 , leży obok pływadła- ten rozłożony. Sympatyczne to narzędzie będzie mi towarzyszyć w tułaczce.
 8. Weź, nie obrażaj- Papcio Chmiel się postarał przy tym kamo.... Mnie raczej popaćkanie na naszych tankach kojarzy się z tym
 9. Dziekuję! Tego mi tu brakowało
 10. Właśnie oglądałem ten zestaw na przecenie w mojehobby i zastanawiałem się, jak to wygląda - zatem dzięki za galerię.
 11. Głosuję za propozycją powyższą obiema rękami!!!
 12. Chyba trafiłeś z tym rajstopobrukiem, niezły pomysł. Na pewno najlepszy jak dotąd. 😉
 13. Znakomicie się prezentuje wizualnie. Powinieneś na którymś zdjęciu umieścić coś, co pozwoli docenic, jakie to bydlę jest duże- monetę, zapałkę, cokolwiek... Gratuluję, bardzo ładny ci wyszedł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.