Jump to content

LordDisneyland

Members
 • Content Count

  3,143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

LordDisneyland last won the day on July 11 2019

LordDisneyland had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No jak można nie lubić Harriera?! Zasmuciłeś biedną maszynę, wygląda na załamaną
 2. Mordka prezentuje się przyzwoicie Trochę martwi ta broń mniemca w parce, odstaje jakością od reszty...
 3. Dla wielbicieli japońskiej egzotyki Brengun przyszykował Kokusai Ta-Go: http://www.brengun.cz/e-shop/1-144-construction-kits-18/kokusai-ta-go-1796
 4. Córka "Girls Und Panzer" czytała/oglądała? ? Nie znoszę tego kolorku, ale model mi się w nim podoba
 5. Takie fotki znalazłem- swoją drogą, ta maszyna aż się prosi o jakieś malowanie what-if w BritishRacingGreen
 6. Oj, podoba mi się w tej duńskiej niechlujności Bardzo ciekawy temat i miłe dla oka wykonanie . A że w ludzkiej skali, nie tym okhropnym 48, tym bardziej gratulki Napisz proszę, jaki to zestaw...
 7. Ta stara Hasegawa to przepak starożytnego FROGa, więc ten nowy - i dla mnie niespodziewany- model to przełomowy moment w dziejach plastikowych Mohawków ? A ja głupi wyprzedałem literaturę na jego temat.
 8. Hm....mniej więcej tak jak na poprzedniej focie - bez ogona- wyobrażałem sobie letadła z "Wiecznej wojny " Haldemana Dla odmiany- TIRE Fighter: oraz temat na dioramkę, jeśli ktoś nie wie, co zrobić ze starym modelem Fujimi ?
 9. Wizyta w lumpeksie- chciałem kupić kawałek flaneli, ale wyszedłem z zabawką Revella?, po montażu okazało się że kompletna, w dodatku działają efekty typu światło i dźwięk Będzie z niego ozdoba skrzynki balkonowej prawdopodobnie. Przy okazji AT-ACT nabierze autentycznego weatheringu, z ptasimi dodatkami włącznie. ?
 10. Faktycznie, sorry. Ale szkrab fajny, zawsze miło rzucić okiem ?
 11. Odpocznijmy od gigantów, nadciąga cuś mniejszego-
 12. No paaaaanie szanowny Serdecznie gratuluję i nieoficjalnie zazdroszczę Ciekawe, ilu oprócz mnie forumowiczów oglądało to jeszcze w telewizji PRL ?
 13. To ostatnie malowanie świetne, nie znałem.
 14. @abtb - zakupiony z myślą o malowaniu szwedzkim, ale po otwarciu pudła jego losy się wahają Co do kalek- mam nadzieję, że będzie ok, na papierze to prawie wszystko dobrze się prezentuje zazwyczaj...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.