Skocz do zawartości

Gebirgsjager 1940/41 [Dragon, 1:35]


arthur_szu

Rekomendowane odpowiedzi

Figuraś jak w tytule - niemiecki strzelec górski z roku 1940/41 Malowany pędzlem akrylami i olejami, suchym pędzlem, łoszowany itd itd Kolory dobierane "na oko" z internetu, książek i porad Kolegów Na dzień dzisiejszy zmieniłbym kolor spodni - powinny bardziej w zieleń wpadać ale teraz to po ptokach- jak mawiają ;) W sumie żałuję też, że "walczyłem" z malowaniem dłoni skoro można było je maznąć je na szaro jako rękawiczki, bo takowych używali Mauser pomalowany w ramach testu malowania drewna akrylami i olejami Zarośla z waty stalowej malowane aerkiem, podobnie jak cała gipsowa skała i mech A propos mchu - wyszedł całkiem przypadkowo - zrobiłem "formę z bokami z gąbki od laptopa, zostawiłem i tak sobie wiązał gips... gdy chciałem rozmontowac foremkę cześć gąbki została na gipsie co dało - moim zdaniem - zacny efekt po malowaniu aerkiem i suchym pędzlem

 

Tyle gadania - oto efekty pstrykania fotek "na szybkiego" przed wyjazdem

 

gebirgs_1.jpg

 

gebirgs_2.jpg

 

gebirgs_3.jpg

 

gebirgs_4.jpg

 

gebirgs_5.jpg

 

gebirgs_6.jpg

 

gebirgs_8.jpg

 

Miłego butowania Panie i Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie ma większych zbliżeń na samą figurkę ale wygląda fajnie i na dobrze pomalowaną, całość kompozycyjnie także sprawia bardzo miłe wrażenie i mi się podoba natomiast mam mieszane uczucia co do mchu z tyłu scenki, bardziej by mi pasowało nie umieszczenie go tam co by zgrywało się z moim odczuciem fragmentu górskiego zbocza.. ale to takie subiektywne odczucie nie umniejszające dobrej oceny całości

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie ma większych zbliżeń na samą figurkę

Wybaczcie - lepsze fotki zrobię po weekendzie jak wrócę ze Szczecina/Gorzowa

 

natomiast mam mieszane uczucia co do mchu (...)

Wyszedł przypadkiem więc się nie będę tłumaczył ... Może następnym razem zrobię gołą skałę - zostało mi jeszcze 3 Gebirgsów, w tym obsługa moździerza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dołączam się do prośby o zdjęcia figurki z bliska

Będą, będą... po weekendzie

sama podstawka i podłoże swoim ogromem przytłaczają.. mogłeś tam umieścić z powodzeniem jeszcze jedną figurkę..

Obiecuję poprawę, proszę o pokutę itd itd NA takiej samej podstawce (zamówiłem kilka u stolarza) zrobię obsługę moździerza gdzieś w kaukazkich górach ... Ale to dopiero po skończeniu projektu na wystawe dla MOW na Helu

z czego wykonana jest ta pokręcona wysoka trawa?

Zarośla z waty stalowej malowane aerkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A my czekamy na zdjęcia...

 

Wybaczcie ale człowiek czasami potrzebuje urlopu A z racji pobytu w Masywie Śnieżnika - byłem poza zasięgiem przywilejów cywilizacji Jeśli dzisiaj się ogarne to najpóźniej jutro będę fotki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i tak to już jest - żaden plan nie wytrzymuje kontaktu z wrogiem [tu: nawał obowiązków służbowo-prywatnych ;)]...

Wklejam parę nowych fotek - mam nadzieję, że zaspokoję gusta Modelarzy

Miłego butowania

 

gebirg_5_1.jpg

 

gebirg_5_2.jpg

 

gebirg_5_3.jpg

 

gebirg_5_4.jpg

 

gebirg_5_5.jpg

 

gebirg_5_6.jpg

 

gebirg_5_7.jpg

 

gebirg_5_8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.