Jump to content

Fotele Flekowane


Recommended Posts

Wiele osób z nas składa model ruznego rodzaju. Militarka, Samoloty, Cieżarówki, Osobowe i inne pojazdy. W nietóryc tych pojazdach znajdują sie fotele fakturą przypominjace materiał szorsciutki. Naprzykład rajdowe fotele czy też obicia siedzeń. Na rynku jest dostępny flok w kilku kolorach ale cena dla niektórych 30 zł + wysyłka jest cenną zaporową jeśli w budrzecie jest dziura a do wypłaty daleko . Nie ma co panikować !!. Można samemu zrobić.

 

Pierwszym etapem jest znalezienie co ma być wyflokowane, fotel cały, siedzicko a może obicia drzwi.

 

Przedstawie to na fotelach 1:24 do Scani.

 

Pierwszym etapem jest nałozenie kleju szybko schnącego typu Super Glue czy kropelak. Po tym nakładamy na fotel materiał zalecam bawelniany podkoszulek albo już zurzyte szorty.

dscn8593or4.jpg

 

Kolejnym etapem jest przesuwanie się w pracach i przyklejanie bawełnianego kawałeczka coraz dalej uzyskujac chropowatą fakture ala flok.

dscn8594bc9.jpg

 

Następnym etapem prac jest dokładne sprawdzenie czy materiał we wszystkich miejscach został przyklejony i czy faktóra jest jednolita. Jesli tak to nie pozostaje nic jak pomalowac element farbka.

dscn8592ur4.jpg

 

A tak wygląda już pomalowany fotelik:

dscn8595ee3.jpg[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

nie zbyt mi sie ten pomysł podoba moze do starego traka pasuje ale tak mi sie nie bardzo podoba pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.