Jump to content

Solbus

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  KWI
 • Occupation
  kierowca ;)
 1. Ja chyba rezygnuję - nigdzie nie mogę dostać modelu za przyzwoitą cenę.
 2. Witam. Chyba trochę się spóźniłem. Czy można jeszcze zamówić? Czy cena taka jak na 11 stronie? Czy można jeszcze gdzieś dostać model za rozsądną cenę? Pozdrawiam
 3. http://allegro.pl/item389562393_revell_1_24_neoplan_cityliner_n1216hd.html Czy wy widzieliście to? Przecież to szok!!! Jak zobaczyłem to szczena opadła. Muszę to miec, może za jakiś czas stanieje. Wszak dla mnie, autobusiarza, to raj na ziemi!!! Patrzcie i niech wam szczena opada! Przepraszam że tak piszę ale jeszcze się niepozbierałem!!!
 4. Problem taki że laserówka to czarna magia i na wiosce nikt o tym nie słyszał.
 5. A gdzie płacisz tą kartą? Musisz jechac do nich do sklepu czy jak? A może pocierasz o drukarkę?
 6. To pytanie w tytule, tak śmiało postawione, chocby z największym bólem rozwiązac by należało. Otóż w polskich sklepach modelarskich do modeli znanych producentów blaszek jak na lekarstwo. Podobno kupuje się je za granicą ale przelewy za granicę kosztują 70 zł. a wysyłka 120 zł. Taka kwota jest dla mnie nie do przyjęcia. Gdzie wy drodzy kupujecie blaszki?
 7. No co tam z modelem, Witku? Do roboty bo
 8. Ja po Humbrolach moczę chwilkę w benzynie a potem we wodzie i wycieram w szmateczkę. Jeszcze żaden mi się nie skleił.
 9. Wow! Jestem pod wrażeniem początku. Oby tak dalej. Metoda naprawdę warta uwagi. Życzę powodzenia i pozdrawiam.
 10. Z plastiku? W pierwszym poście napisałeś że to model kartonowy. Ale i tak z chęcią pooglądam relację. Czekam na pierwsze zdjęcia z budowy.
 11. Przyklej taśmę, mocno dosiśnij i silno oderwij. Będzie odprysk jak się patrzy i jaki realistyczny. ;)
 12. No i Koniec. Model kilka dni temu został ukończony. Z tego co widzę wkradło się kilka banalnych błędów: Kalkomanie (oj te kalkomanie to mi się chyba będą po nocach śniły ) oraz troszeczkę niedopracowane malowanie. Teraz zdjęcia gotowego modelu: Pozdrawiam i proszę o komentarze oraz sugestie. PS: Następnym moim modelem będzie ORP Metalowiec z Mirage Hobby w 1:400. Relację rozpocznę dopiero po powrocie z wakacji (07.07 br).
 13. Zobacz do mojej relacji. Może znajdziesz tam coś co Cię interesuje.
 14. Ja robię to najpier 240 z grubsza potem 600 i na końcu 2000 i mam gładkie jak szkło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.