Skocz do zawartości

C-119 C Fling Boxcar 1:72


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegow

Jak już pewnie zauwazyliście skończylem modelik Fokkerka ,na pólmetku

jest Ju-88 A4 .Po ktorym na" tapetę" wezmę pare nowych konstrukcji ,między innymi moim zdaniem bardzo ciekawy model transportowca wydanego przez Italeri ,a mianowicie C-119 C Fling Boxcar 1:72

P3310447.jpg

P3310448.jpg

P3310449.jpg

P3310450.jpg

P3310451.jpg

Kalki tez są ladnie wykonane i bogate dla paru wersji tego platowca

P3310452.jpg

Po zatym jako ciekawostka producent dodal mini monografie tego modelu wraz z rysunkami i zdjęciami szczegółów samolotu oraz model

samochodu Doge w 1:72 wykonany z zielonego plastiku (tak jak wspominałem wczesniej ładownie zrobię zamkniętą wiec i dam sobie

spokój z klejeniem pojazdu)

P3310453.jpg

P3310454.jpg

P3310455.jpg

P3310456.jpg

Podsumowując model jest przyzwoicie wykonany i myśle że przez swoją orginalną konstrukcję może być ozdobą kolekcji

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuśtykający na dwóch nogach kuń strasznie spowalnia , weź go skasuj z podpisu , pliiiiiz

Duży samolot, duży model, duża cena - i jak zwykle Italeri musiało zrobić wypukłe linie [przynajmniej tak to wygląda :/ ] Ale na plus ta pani z pończoszką jak będziesz robił inne malowanie, to z chęcią ją odkupię Aha - literówka wystąpiła, czy też do samolotu w 1/72 dodali faktycznie samojezd w 1/48?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ucieszy mnie widok tego w galerii, zwłaszcza, że Ty to zrobisz

Mógłbyś dać jakieś porównanie wielkości z jakimś myśliwcem (typu Spit czy P-51)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuśtykający na dwóch nogach kuń strasznie spowalnia , weź go skasuj z podpisu , pliiiiiz

Duży samolot, duży model, duża cena - i jak zwykle Italeri musiało zrobić wypukłe linie [przynajmniej tak to wygląda :/ ] Ale na plus ta pani z pończoszką jak będziesz robił inne malowanie, to z chęcią ją odkupię Aha - literówka wystąpiła, czy też do samolotu w 1/72 dodali faktycznie samojezd w 1/48?

Oczywiście że 1:72 błąd czeski Zaraz to poprawie (przyzwyczajenie do skali którą preferuję ) lini nie będe poprawiał ,zresztą znalazłem na sieci ten model gdzie facet nic nie zmienial a i tak model elegancko wyszedl

C-119C-00.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ucieszy mnie widok tego w galerii, zwłaszcza, że Ty to zrobisz

Mógłbyś dać jakieś porównanie wielkości z jakimś myśliwcem (typu Spit czy P-51)?

Nie mam Spitow w 1:72 ale postaram sie podać wymiary .po zlożeniu na sucho PODAJĘ WYMIARY ! ROZP. ok 46 cm DŁ.ok. 36 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.