Skocz do zawartości

Mitsubishi Lancer EVO IX


Mipan

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie o modelu.

Wady:kiepsko spasowane zderzaki,które musiałem giąć na goraco,zbyt do środka przesunięta kolumna kierownicy,brak tapicerki na drzwiach.

 

Zalety: Bardzo dobrze wykonana kasta,nie musiałem nic szpachlować.

 

Farby

Czerwony-Tamiya X-7

Czarny-Pectra A1 Black

Clear- Tamiya X-22

 

Własne pomysły:Felgi Aoshima Gram Lights 17",podświetlenie reflektorów,głośniki w drzwiach,butla nitro,"urealnienie" tapicerki na drzwiach,dokładki przedniego zderzaka,klosze przednich lamp typu clear(z konieczności) od podstaw wykonany przedni znaczek Mitsubishi.pasy z elementów fototrawionych,zmodyfikowana lotka na klapie bagażnika,dwubarwne malowanie.

 

A oto co z tego wyszło

 

6c17abb8c4d3fc15m.jpg

 

d2754929f9ef96a1m.jpg

 

2cee9effda86e61bm.jpg

 

1ae8e422ccc8a8a8m.jpg

 

0285038cd818f374m.jpg

 

36c162d86b1e1b7dm.jpg

 

dbb9cdd7d4f01eb6m.jpg

 

2829283d046ced98m.jpg

 

6e9cf7885aa82658m.jpg

 

e799bbe311785233m.jpg

 

fd7ddf32ec7d55efm.jpg

 

67aa7c9bf3444e46m.jpg

 

7da4680ae98de6f1m.jpg

 

1ca72eef116e4d1bm.jpg

 

fd2cf69b9e25ffbfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie model niezły ale:

- kloszom lamp przydała by się czarna obwódka

- lepsza polerka lakieru, bo nie jest zbyt gładki

- to coś z tylnej szyby powinno zniknąć , bądź zostać naprawione wygląda tragicznie.

Za to podobają mi się kolory, lotka z tyłu, przednie światła, felgi, mógłbyś go niżej posadzić .

Ps bardzo fajne "rozświetlenie" modelu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny misiek kozacko wyglada z zapalonymi światłami, klosze wyglądaja super choć troszke szparka jest przy masce/zderzaku (nie wiem może tak ma być)

Gratuluje ukończenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fliper wymienił praktycznie wszystko co miałem do zarzucenia. Całkiem przyjemny dla oka modelik. Ale faktycznie lakier nie jest idealny. Ja od jutra ruszam ze swoim subaru bo nic nie zrobiłem przy nim od ostatniej budowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba. Nie będę wspominał o niedociągnięciach, bo przedmówcy już je wymienili. Tylko taka mała uwaga: ta lotka nazywa się spojler.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój model bije na głowę modele wielu "dobrych" cywilniaków! Dobra koncepcja i dużo wkładu własnego, a nie "złożyć, pomalować, wypolerować" i finito. Za masz ode mnie . I kurde... nie wiem na kogo głosować.... bo jakoś do Twojej relacji wchodziłem za każdym razem gdy pojawił się aktual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas HS bardzo dziękuję za ciepłe słowa.Właśnie o ten wkład własny w tym modelu mi chodziło.To mój pierwszy tak bardzo zmodyfikowany model.Jeśli będzie kolejny konkurs to wystartuję z Mercedesem SLR,wtedy będę go robił z pudełka.Fakt światła z przodu nie są tak idealne jak oryginały,ale nie byłem w stanie zrobić tak dokładnych.I tak jestem zadowolony z tego co mi wyszło a lakier no cóż,może fotki nie oddają dokładnie jego stanu ale jak ja na niego patrzę w rzeczywistości to jest bardzo dobrze.Bardzo wszystkim pozostałym dziękuję za komentarze i zachęcam do pisania kolejnych.

Koksik a uwiniesz się przed końcem konkursu?

 

Mogę obiecać,że kolejny będzie jeszcze lepszy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mamy za słowo , ale fakt fotki wyciągają błędy . Może zbuduj coś poza konkursem , chętnie popatrzę .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ogólnie rzecz biorąc to ten samochód nie podoba mi się wcale, ale jeżeli chodzi o wykonanie jestem pod wrażeniem mimo tych kilku małych niedociągnięć, które wytknęli koledzy po wyżej, ale ja się nie znam. Mi się podoba!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Misiek'' niczego sobie Kolorystyka fajnie ze sobą współgra . Plusik za oświetlenie Ogółem bardzo fajnie zrobiony model .Nawet się nie skapnąłem że znaczek jest dorobiony Fakt ,wkłady reflektorów bajer

 

P.S. Dlaczego nie nawierciłeś tarcz hamulcowych ?

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio nie nawierciłem bo nie dysponowałem odpowiednio małym wiertłem.A tarcze nie są z zestawu.To co widać to moja ingerencja bo z zestawowych nie byłem zadowolony,więc musiałęm coś z nimi zrobić.Ale ciągle jestem na etapie doskonalenia swojego warsztatu,więc mam nadzieję,że w kolejnych projektach jakoś sobie z tym poradzę.A co do znaczka to jestem z niego bardzo zadowolony,tym bardziej,że to naprawdę trzy małe elementy i udało mi się je tak dokładnie powycinać.Jedyne co mam sobie do zarzucenia to to,że uszkodziłem oryginalny klosz przedniego światła( nigdy więcej pomarańczowego clearu Humbrola) a to nie tylko widać w moich oczach pogorszyło cały wizerunek modelu.Ale teraz przynajmniej wiem jak trzeba sie obchodzić ze światłami.Bolesna to była lekcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna bryczka. Poprzednicy wymienili już wszystkie mankamenty.

Duże za wkład własny a także za to, że się nie dałeś mimo ostatniego potknięcia z kloszami. Podświetlenie robi wrażenie i dodaje bryce charakteru.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.