Skocz do zawartości

UH-1C "Heavy Hog" - Academy - 1:35


peter

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza liceum niestety.... A w marzeniach mojej Pani Profesor od matmy to i w przyszłym roku pierwsza. Tym sposobem mam same 4 i 5 kilka 3 i zagrozęnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja też jestem 1 LO, też mam "kochaną" Panią profesor i mam same 1 z czego mi wynika zagr. Ale na szczęście co by nie było zważywszy na swój wiek, wynoszący 65 "wiosenek" odchodzi na emeryturę.

 

A z deską do modelu, fajny pomysł Nie obraziłbyś się jakbym ja też zrobił tak do swojego 1/72 w niedalekiej przyszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Białe elementy na wirniku ogonowym namalowałem od taśmy Tamiya, na głównym są kalki co niestety widać, żałuję że głównego też nie otaśmowałem...

I ciekawostka

Na tym zdjęciu widać napis CAP. 165 U.S. GALS

SV503303.jpg

A pod nim napisy, pozwolę sobie zacytować

"KJADC KLJKLF WLKSOKROP MKBKD XNCJN CKMTD MDJCKMD LECJD"

O co chodzi ?? Czyżby nasi żółci bracia z Korei nie wiedzieli jak piszę się po ang ? W końcu blue to dla nich zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony dobrze że mówi się o tym na forach. Przykład to LAV-R Trumpetera, pełno baboli w stylu TZOWING PONTZ czyli Towing Point. Widzę że teraz jest t poprawione, mój ma już poprawne kalki a był to największy błąd modelu. Jak chcą to mogę im tłumaczyć, parę konkursów się wygrało, rosyjskiego też trochę liznąłem, nie chcę dużo, wystarczy że raz na jakiś czas odpalą model i będę zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: W kalkach do MiGa-19 z Trumpetera 1/32 są napisy w rodzaju "NO STEP" przetłumaczone na cyrylicę... literka po literce.

 

To ciekawa sprawa, czyli musiało by to wyglądać tak: "но стэп"

Tyle że to się kupy nie trzyma, bo takich słów nie ma w rosyjskim, bądź występują one w zupełnie innym znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter, ja bym się pokusił o zrobienie ziemi z trawką. Choć pomysł z deskowanym podłożem jest bardzo ciekawy

PS. Pozdrowienia dla rocznika '92 oraz dla zagrożonych z matmy i/lub chemii (bezalkoholowe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter ja "na szczęście" dopiero kończę pierwszą gim. ;) ale pozdrowienia to nie dla mnie kierowane. Z nauczycieli jestem zadowolony. Ale przejdzmy do modelu. Śmigłowiec wygląda smakowicie. Podstawka z deskami, wydaje mi się, że bardzo na miejscu. Fajnie by to wyglądało. Czekam na finał. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mówili, że po egzaminach gimnazjalnych będzie luz...

A jeszcze w tym tygodniu mam 3 sprawdziany i za tydzień na coś się natrafi

A ja "tylko" z chemii

O tak Nie ma jak chemia i matma. Chociaż nie jestem z niczego zagrożony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Schody zaczynają się po maturze

Nom jak się pójdzie na studia to faktycznie schody się zaczynają - oczywiście w dół. Człowiek ma pełno czasu na imprezy - czuje, że żyje...

 

Co do tego latadła to fajnie Ci to idzie, w wolnych chwilach doglądam relacji,ale że się nie znam to ograniczyłem się do tego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pani matematyczka urzekła klasę 5 komisami więc musiałem wszystko poprawić, a z tym się wiąże brak czasu

Po drugie nie mam white spirit a wash powinien mieć juzmiejsce, w wolnych chwilach blachowałem M551 Sheridan.

W najbliższym czasie pokaże UH-1 już z washem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podkładka może być ciekawa, tylko jakby nasypać jakiejś ziemi, ale dać trawki w te szpary czekam na efekt końcowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.