Skocz do zawartości

Hobby Boss 1/72 Sikorsky HH-60H Rescue Hawk (late) in-box


Robertas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

W moim Ocean Hawku, dorabiam brakujące pulpity aby to wnętrze nie wiało taką pustką. Model miał być takim odpoczynkowym, ale widzę że bez własnej inwencji się nie obędzie i to kolejny model z którym trzeba powalczyć. Dorobię trochę wnetrza bez szału, tak dla własnej satysfakcji.

ps. wkurza mnie że nawet nie ma kalki na pulpit środkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyż fakt , a mnie zastanawia jeszcze jedno widział ktoś coś aby śmigło CSAR przenosiło przeciw okrętowego pingwina bo na wszystkich fotach jakie widziałem w sieci albo ma pusty pylon albo czteropak na helfajery i moim skromnym zdaniem ppanc bardziej sie nadają do robienia porządku na dzielnicy niż ten wielki pingwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH-60H Rescue Hawk nie uzbraja sie w Penguin'y, tylko w Hellfire'y.

Penguin nosi tylko SH-60B Sea Hawk.

Ježeli podwiesza sie Hellfire'y, to w lewym oknie nie montuje sie rkm.

Rkm'y na prawym i lewym oknie sa tylko na Hawk'ach nieuzbrojonych rakietami.

Ježeli ktos bedze dorabial SH-60F Ocean Hawk, to moge zeskanowac i wiložyc instrukcje od "Hawkeye Model SH-60F Ocean Hawk conversion set'' , dobrze zaznaczone zmiany w extererie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, moja wina, nie skonkretyzowalem že jest mowa o Minigun'ie w lewym oknie.

Tak napisal czlowiek ktory lata na tym smiglowcu-

Hey-

I think no on the Penguin is correct. Yes for Hellfire. Miniguns can be mounted both in the door on the right side or in the fwd window on the left side. Note that you can't mount the minigun (on the left side) together with the Left Hand Extended Pylon (the left outboard pylon). So you can't mount left side minigun and Hellfire at the same time.

 

Phil

 

Hej-

Nie uważam na temat Penguina, że jest poprawnie. Jest dla Hellfire. Miniguny mogą być montowane w drzwiach po prawej stronie lub w przednim oknie po lewej stronie. Zauważ, że nie możesz montować miniguna (po lewej stronie) wraz z Left Hand Extended Pylon (lewy zewnętrzny pylon). Więc nie możesz montować miniguna po lewej stronie i Hellfire'a w tym samym czasie.

 

-tłum. Kermit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.