Skocz do zawartości

P-51 B Mustang 1/72


tomkunu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym zaprezentować moje nowe dzieło. Jest to Mustang z firmy Academy. Wykonany w malowaniu chińskim, niestety nie dysponowałem kalkami do tej wersji. Kolega podrzucił mi jednak kalki z podstawowymi oznaczeniami(gwiazdko-koła ). Model malowałem farbami Humbrol i MM. W zamierzeniu miał to być samolot, który wiele przeżył najpierw w USAF a potem u Chińczyków. Jestem z niego średnio zadowolony. Oszklenie wyszło mi beznadziejnie ale za to odsłania ładne wg. mnie wnętrze. Średnio wyszły mi też srebrne przetarcia. Kalki to klapa kompletna. Przepraszam wszystkich purystów historycznych, ale żeby zdobyć kalki i to kiepskie do wersji chińskiej musiałbym kupić drugi taki sam model, więc użyłem to co się udało zdobyć. Znów więc mimo posiadanej dokumentacji itd. model nie jest zgodny historycznie. Pozdrawiam

83220cee2c031096.jpg

a4fd78c298547ab9.jpg

710356c837f8f132.jpg

02a18db987ec0f7a.jpg

c3fb20c6be9828e8.jpg

45204ccdb0c611a3.jpg

40622d0a748973ba.jpg

a4b4f03416f7fdd2.jpg

657842dbb31cb152.jpg

943301a46746b692.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, a gdzież on latał? Chyba troszkę za dużo tego brudu.

Kawałek nitki jest nieobcięty popraw jeśli możesz.

Wnętrze chyba za zielonkawe i przede wszystkim za czyste skoro cały samolot jest ufyfłany, to przecież pilot musiał wnieść coś do środka.

Srebrne otarcia - no trochę Ci nie wyszły, fakt. Spróbuj może pędzelkiem 00 nanosić obicia itp. Smugi tutaj niezbyt pasują.

 

Generalnie model na +, moje spostrzeżenia wymieniłem wyżej. O merytoryce się nie wypowiem, to nie moja działka

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamierzeniu miał być taki zajechany, z tego co wiem one dość dlugo latały u Chińczyków a zdjęcia pokazują, że nie bardzo o nie dbano. Tak na szybko to mam tylko te zdjęcia:

f0b157aac8f0c84c.jpg

13d7749cead58708.jpg

9d112791710f7388.jpg

Wybaczcie jakość zdjęć ale aparat już wybył ode mnie i lepszych nie mam jak zrobić.

P.S. Linka już poprawiona, kabina była przetarta suchym pędzlem ale faktycznie mogłem jakiś filtr prysnąć i pastelami nakurzyć. Dzięki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.