Jump to content
RH

FW-56 (Stoesser) HPM 1:48

Recommended Posts

Taki sobie modelik .Ale niestety nie polecam początkującym,mimo prostej konstrukcji wymaga wiele pracy szpachlowo szlifierskiej

Modelik to Fw 56 "SZmaciak"( to takie moje wolne tlumaczenie nazwy ) 1:48 firmy Historic Plastik Models.

Malowanie z 7 Szkoly pilotow w Tulln 1941

P6170604.jpg

P6170605.jpg

P6170606.jpg

P6170607.jpg

P6170608.jpg

P6170609.jpg

P6170610.jpg

P6170611.jpg

Podoba mi się, bardzo Pierwszy raz coś takiego widzę Tylko chyba troszkę ta swastyka Ci nie wyszła..

Pierwszy raz coś takiego widzę

heh mam takiego, tylko ze to papierzak z MM. Fajne latadło, gratulacje.

RH no modele to robisz bardzo ładne, ale zawsze widzimy tylko skończone, może byś jakiś wątek warsztatowy pokazał

RH no modele to robisz bardzo ładne, ale zawsze widzimy tylko skończone, może byś jakiś wątek warsztatowy pokazał

Szkoda mi czasu na opis budowy(no chyba że ktos by za to zaplacil ) wiąże sie to z babraniem sie ze zdjeciami itp.

Raz jeden tylko opisywalem na innym forum pracę nad Fiatem CR-42 . i C 119

http://www.forum.modelarstwo.org.pl/viewtopic.php?t=38621

No widzisz, a w tej relacji to widać jeszcze jaką walorkę robisz.

100_1143.jpg

Robiłeś galerie tej Foczki, a mogłem nie zauważyć? bo interesujące malowanie, a pierwszy raz takie widze

No widzisz, a w tej relacji to widać jeszcze jaką walorkę robisz.

100_1143.jpg

Robiłeś galerie tej Foczki, a mogłem nie zauważyć? bo interesujące malowanie, a pierwszy raz takie widze

TUTAJ JEST

viewtopic.php?t=13333

Ciekawie się prezentuje na tle tej trawki i tej roślinki obok. Aż wpadłem na pomysł, czy by kiedyś nie wziąć jakiegoś modelu do ogrodu botanicznego i tam zrobić mu galerię...

Pozdrawiam

TUTAJ JEST

viewtopic.php?t=13333

Dzięki, teraz już wszystko wiem

Oczywiście i tamta FWuszka świetna

Model pięknie zrobiony, ale jeżeli nie znacie języka to nie piszcie po niemiecku. Co to ma być stóffer!? Ten samolot nazywał się Stösser (a tak się pisze jak się nie ma o-umlaut czyli "ö" Stoesser). W niemieckiej gotyckiej stylistyce s przypomina f może stąd te dwa f.

Pozdrawiam

Model pięknie zrobiony, ale jeżeli nie znacie języka to nie piszcie po niemiecku. Co to ma być stóffer!? Ten samolot nazywał się Stösser (a tak się pisze jak się nie ma o-umlaut czyli "ö" Stoesser). W niemieckiej gotyckiej stylistyce s przypomina f może stąd te dwa f.

Pozdrawiam

Myślalem, że autor chciał upodobnić ten napis do gotyckiej czcionki, ale skoro zmienił to widze że nie... Sam kolega nie wie, jaki model robi...? Toż to czyste sklejactwo...