Skocz do zawartości

Boeing 737-200 British Airways - Revell - 1/200


P@wel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Witam.

Przepraszam za tak długą przerwę. Boeing jest prawie skończony, pomalowany białym Gunze H001, wczoraj położyłem kalkomanie. Pozostało pomalować stateczniki poziome, krawędzie natarcia metalizerem, położyć ostatnią kalkę (rejestrację na spodzie skrzydła) i dokleić podwozie. Kalkomanie na ogonie to porażka, nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego. Zmyłem także poprzedni granatowy kolor ze spodu i zastąpiłem go Humbrolem 15.

 

 

DSC03905.JPG

 

DSC03909.JPG

 

DSC03910.JPG

 

Za kilka dni ostatnia aktualizacja i galeria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie

 

Model prezentuje się świetnie. Kalki na ogonie , na pierwszej fotce nie jest tak źle , na zbliżeniu troszkę gorzej ale tragedii nie ma. Ale łatwo na pewno nie było

Nowy spód wygląda dobrze. Sam będę budować ten model

Czekam na galerie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda już całkiem fajnie

Kalkomanie na ogonie to porażka, nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego.

statecznik pionowy widać, że wyszedł w porządku, za to reszta kalomanii na ogonie faktycznie się nie zgrała skoro jest jak widać to może warto chociaż podretuszować kolorami białe miejsca tam gdzie kalkomania się nie zeszła

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie.

 

Widzę że nie dokończony lewy silnik ( te dwa elementy przy dyszy wylotowej )

 

Połączenie tylnej kalkomanii ciut słabe , ale można puścić płazem ... :P

 

Jak zrobiłeś granatowy okrąg na dziobie ? Ja w swoim 732 poddałem się z tym elementem

 

Póki co za całokształt daję 4+

Będzie podwodzie , będzie ładniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

statecznik pionowy widać, że wyszedł w porządku, za to reszta kalomanii na ogonie faktycznie się nie zgrała Confused skoro jest jak widać to może warto chociaż podretuszować kolorami białe miejsca tam gdzie kalkomania się nie zeszła Smile

 

Też o tym myślałem. Będę próbował.

 

Widzę że nie dokończony lewy silnik ( te dwa elementy przy dyszy wylotowej )

 

Rzeczywiście nie ma jednej części (druga jest, ale na zdjęciu jej nie widać) Już ją znalazłem na biurku, widocznie słabo się trzymała.

 

Jak zrobiłeś granatowy okrąg na dziobie ?

 

Namalowałem go wykałaczką. W niektórych miejscach wymaga jeszcze drobnych poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Boeing skończony. Nie próbowałem retuszować przesunięć kalkomanii na ogonie, bałem się, że jeszcze bardziej to schrzanię. Wykonałem nową podstawkę ponieważ wcześniejsza zniszczyła się ( zła metoda, mój błąd)

 

Zapraszam do galerii.

 

DSC03956.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.