Skocz do zawartości

NISSAN SILVIA S13


BEDU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce wam pokazać mojego NISSAN SILVIA S13 z firmy AOSHIMA w skali 1/24 nad którym pracowałem przez dwa miesiące i właśnie zakończyłem prace nad nim może i jest tam kilka niedociągnięć ale jest to mój czwarty plastikowy model jak dla mnie wyszedł super.

 

lista zmian:

- czarny spoiler

- felgi firmy WORK z oponami firmy Pirelli

- dodatkowe naklejki na karoserii

- czarna maska

- czarny dach

- bordowy kolor karoserii

- nowa rura wydechowa

- pobrudzone podwozie

- czarno bordowe wnętrze

- przerobiony przedni zderzak

- przerobiony tylny zderzak

- czarne lusterka

- rejestracje z napisem SILVIA

- kierownica po prawej stronie

- uszczelki w szybach

- w przednich światłach ringi

- tylne kierunkowskazy białe

i chyba tyle

 

FOTKI:

kixoutau3zcktl2h8tsx_thumb.jpg

l54uqxtt08cshu9ujl_thumb.jpg

vq2ba5uvbjj1loap4ri_thumb.jpg

58x3kwesybsomu0ankqj_thumb.jpg

9unp8l8ygwt8jxtzi0uu_thumb.jpg

woyuud21r710sz15o3ue_thumb.jpg

vh0sncle8vsxavp5sr1o_thumb.jpg

4d4f82eazneyl51m4lh_thumb.jpg

1jdckkxnbac7b6zhd7m_thumb.jpg

g93jo2jfql5a603ubrn_thumb.jpg

dakw5s7oo11chuj1e8ox_thumb.jpg

27e48i19ycx0zyf2z05_thumb.jpg

lh6wixxy540bd1m83q1k_thumb.jpg

nsi8rsqmrvwaviu2caia_thumb.jpg

k41af8gavrlet4n21vlo_thumb.jpg

8nkonusvvfef5qip5zeb_thumb.jpg

i9yztyqmfavc212an7r_thumb.jpg

w0iqx6n96as53xht7lsd_thumb.jpg

k2nu32zuhq6y3ji6kk3z_thumb.jpg

4runhk6rc3qgp2gc1z5v_thumb.jpg

vomlv3gq7pcu45egf_thumb.jpg

1lsbq6fnhtj7knjk4s9_thumb.jpg

 

proszę o komentarze z góry THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda za lakier nie blyszczy się jak powinien, mogłeś dookoła świateł użyć czarnej farby aby zniwelować efekt plastykowych kloszy, ładna komora silnika, ogólnie model wyszedł nieźle, podczas budowy miałem nieciekawą opinie ale to wina Twoich fotek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie podoba mi się koncepcja stylistyczna i ogólne wykonanie Duży plus za komorę silnika, mimo że nie okablowana Minusy jak dla mnie:

- zbyt białe felgi (mogłeś jakiś wash przynajmniej zrobić, żeby je stonować i uwydatnić szczegóły),

- coś Ci nie wyszło na linii podziału przy przednim zderzaku z obydwóch stron,

- polerka na dachu i masce (jej brak / za mało) Jeszcze w tej materii musisz poćwiczyć. Super by ta kompozycja wyglądała jakby pójść w inną stronę... to co czarne (maska i dach) zrobić matowe - będę musiał kiedyś spróbować

 

Czekam na kolejny model

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowia koledzy komora naprawde fajna mi tez sie podoba. Felgi niestety ale troche za ''biale'' tak jak powiedzial mors. a maske i dach bym zrobil w macie ale to moje zdanie:) Ogolnie model na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poza wytyczonymi błędami przez kolegę Mors, dodam, iż faktycznie felgi są troszkę za małe i giną w nadkolach (np pierwsze foto i koło tylne jakieś krzywe) mogłeś zastosować jakieś dystanse. A tak to model ładnie i czysto sklejony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za pochwały z waszej strony a jeżeli chodzi o koła to je pomalowałem białym sprayem i dla tego tak dziwnie wyglądają one oryginalne były białe a to tylne koło jest krzywe bo w tych s13 są takie są jak sie złoży można je przykleić i wtedy będzie git ale narazie nic nie będę robił :P

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.