Skocz do zawartości

mój 2 i 3 model czołg sherman i tiger king 1:72 Italeri


(.....)

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 13 lat to całkiem całkiem - trenuj dalej

Bardziej podoba mi się Tygrys ale uważaj przy następnym modelu z tymi obiciami , co za dużo to nie zdrowo.

Przy shermanie srebna farba wyszła Ci na pancerz.

Poproś rodziców żeby kupili Ci - cieńszy pędzelek i trenuj.

Ewentualnie , podprowadź mamie jakąs grubszą igłę i nią nanoś farbkę na małe elementy - ja tak malowałem na początku.

No i klej , klej i jeszcze raz klej - trening czyni mistrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz malowanie będzie wyglądać ładniej--dostałem aerograf i kleje swój 4model bedforda QLB IBG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem aerograf i kleje swój 4model

już aero ja składam pare lat a aerograf zamierzam kupić za jakiś rok, najpierw naucz się dobrze władać pędzlem

Wracając do modelu to jak na 2 model to dobrze ci poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero jak najbardziej,jeśli tylko masz szansę na nim pracować .Daje naprawdę wielkie możliwości,pędzel owszem ale tylko przy pracach kosmetycznych.Nigdy nie uzyskasz pędzlem tego co aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swój 4model bedforda QLB IBG

 

Gratuluje wyboru. Jak na czwarty model w życiu to odważna decyzja i duże wyzwanie. Ale fajnie, że wybierasz ciekawe i mało spotykane modele, a nie od startu robisz te najbardziej oklepane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero jak najbardziej,jeśli tylko masz szansę na nim pracować .Daje naprawdę wielkie możliwości,pędzel owszem ale tylko przy pracach kosmetycznych.Nigdy nie uzyskasz pędzlem tego co aero.

No tak zapewne, ale ja doszedłem do wniosku ,że najlepiej najpierw nauczyć się pędzlem malować

A i owszem zgodzę się z tym warto i to jak najwięcej pracować z aero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swój 4model bedforda QLB IBG

 

Gratuluje wyboru. Jak na czwarty model w życiu to odważna decyzja i duże wyzwanie. Ale fajnie, że wybierasz ciekawe i mało spotykane modele, a nie od startu robisz te najbardziej oklepane.

 

no cóż , już zauważyłem trudność tego modelu, chociaż jeszcze nie sklejony to wiem że moim najładniejszym modelem nie będzie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapoznaj się z regulaminem forum odnosnie wstawiania zdjęć.

 

 

Edit...

Temat zostaje zamknięty. Proszę do soboty dokonać edycji zdjęć zgodnie z regulaminem forum. Po tym czasie temat zostanie przesunięty do usuniętych.

Mod....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.