Jump to content

Panzer4

Members
 • Content Count

  1,781
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Panzer4

 1. To ciekawe, bo przecież Azur to raczej działa z SH, a między SH a AZ to już jest wojna od dawna.
 2. Z kalki Exito malowanie jak rozumiem tylko pierwsze od dołu wchodzi w grę.
 3. Model jest daleki od ideału, ale chyba najlepszy z dostępnych na rynku Cyclonów w skali 1:72. Nie ukrywam, że mnie trochę zmęczył, chociaż samo malowanie i brzydzenie było fajną zabawą. Zmalowany Hataka Orange oraz AKRC. Minusem zestawu są kalki, które niestety są tak cienkie i delikatne, że się rozpadają przy nakładaniu.
 4. Mnie się z RS udało coś tam wystrugać, ale tego co robisz to bym się nie podjął za żadne skarby... Sam model RS na pewno jest lepszy, ale niewiele.
 5. Jeżeli wybieramy pomiędzy RS a AZ to należałoby zadać pytanie: który z modeli jest gorszy. Poza tym model AZ Model to chyba nie Azur tylko produkcja AZ.
 6. Kolejny krok w brzydzeniu. Tym razem kompletna licentia poetica, czyli obicia:
 7. Nie bardzo rozumiem. Cały model jest malowany w jednym kolorze rozjaśnionym i przyciemnionym. Tu nie ma żadnych plam.
 8. Bo cieniuję zenitalnie, a nad drzwiami są daszki. I tak to sobie umyśliłem.
 9. Od dłuższego czasu dłubię tego gagatka i w sumie dobrnąłem już całkiem daleko:
 10. Świetnie te gąski siadły. Muszę sobie je kupić do swojego 7tp.
 11. Brudzenie i ścioranie świetne.
 12. Dziękuję bardzo wszystkim za miłe słowa. Tym bardziej że jestem świadomy błędów i niedoskonałości tego modelu.
 13. Dobiegłem do końca... Teraz do gablotki i do teścia do witryny
 14. Po budowie naznaczonej ogromną ilością pięt oraz krwi w piachu, którą można prześledzić tutaj w szczegółach: https://www.kfs-miniatures.com/1-72-bellanca-j-300-budowa/ wziąłem się za malowanie. No i tutaj już jakoś idzie...
 15. Do kompletu z trójką powstała mała dwójka w wersji a1.
 16. Szpara do zaklajstrowania... jak się zmotywuję do tego... Natomiast koła są nie do poprawienia bo koła razem z gąsienicami to jeden żywiczny element. Nie ma szans żeby to naprostować na gorąco. Co ciekawe wanna z IBG jest tak zrobiona, że kół jezdnych nie da się przykleić do kadłuba bez dorabiania osi. Jedyna opcja żeby to poprawić to rwanie kół z gąsienicy. A ponieważ to nie jest przyjemna robota to się za nią nawet nie brałem. Ausf. B to już zupełnie inny pojazd Szary to mieszanka dwóch szarych z Hataka Orange Line. Proporcje na oko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.