Skocz do zawartości

Scania 164 l relacja z budowy


skyline

Rekomendowane odpowiedzi

Po dodaniu zdjęcia do Fotosika otworzy się strona z kodami, kopiujesz link z ramki "Pełen rozmiar na forum:" lub "Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze):" i wklejsz na forum, tak samo postepujesz z nastepnymi fotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zaszpachlowałeś dachu i ścian naczepy bo widać łączenia. Lewa owiewka za kabiną ma za dużą szparę (prawa wcale nie ma) no i widać jakieś ubytki farby na dole z prawej strony kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie skonczylem kabiny tak wiec bede ja dopracowywal a lewa owiewka ma szpare bo brat mi niechcacy lekko kopnal w kabine i poszlo ale bede jeszcze to robil no a do tych szpar to sam jestem zawiedziony no poprostu nie mialem szpachli a jak mam juz szpachle i papier scierny to jest juz za puzno a i tornado widac jakies zacieki albo to po tej gazecie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

no juz powoli koncze prace nad scania no i nad naczepa chlodnia dzis wczoraj skonczylem szpachlowac ja dzis polozylem podklad ale jeszcze na tylka sciane jeszcze raz to zrobie wezmne zetre ten podklad i jeszcze raz poloze bo wyszlo mi popekane no i jutro zamierzam podwozie pomalowac ,zderzaki,nadkola no i niewiem moze siodlo pomaluje ale jeszcze zobacze naczepa jest w 98% zrobiona tylko tam jeszcze musze podoklejac kilka czesci no i od jutra az do 8 stycznia prace zostana wstrzymane urlop swiateczny wziolem ale zaraz potym jak wruce zabiore sie do roboty i chce skonczyc do polowy stycznia ta scanie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

koledzy ale jestescie wybredni chcieliscie foty mojej scani a teraz zeby je oceniac to nikt nie wejdzie :P jak mozecie to wejdzicie i ocenicie jak mi wyszlo pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyline narazie malowanie wygląda na ładne ale ściągnij maskowanie ze Scani to wtedy sie oceni czy gdzieś farba nie podeszła albo cos w tym stylu. Naczepa mi się podoba.

Pozdrawiam

 

Dokładnie...

 

Naczepka naprawdę super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wybrałeś dosć ryzykowny sposób na malowanie. Kiedyś tak jak Ty, też zakleiłem szyby do malowania, no i musialem je wyrzucić Od tej pory najpierw maluję kabinę a później wklejam szyby. Z maskowaniem całego podwozia też nie najlepszy pomysł, przy odklejaniu taśmy może się okazać że coś jest urwane.

Naczepa ma ładny kolor ale pod kalkomanią są dosć spore bąble powietrza, no i na agregacie widać że czarna farba jest nie równo położona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to kolor jest??bo ja tez robie ta scanie i nie woem jaki kolor kupic a niebieski mi sie podoba;]
to jest niebieski metalic spray firmy motipo jak przyjde do domu to pokaze zdjecie popkrywyale bede jeszcze raz musial malowac kabine ,a najpierw wymoczyc ja w docie bo powstaly dosyc spore odpryski a tego nieda sie niczym zakryc tak wiec kabina idzie na nastepne malowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.