Jump to content
RH

Dwa bliźniaki czyli dwa Austerki

Recommended Posts

Okres letni ,jak wcześniej pisałem ,raczej nie sprzyja sklejactwu.Bardziej pociąga mnie przebywanie na łonie natury z jednym z paru latających modelików RC.I dla zdrowia( odetchnie sie trochę od tych wszystkich klejow ,farb itp.) i uspokojeniu nerwów (nie ukrywam że czasem krew zalewa jak sie te skorupy klei).

No ale sie jakoś zmobilizowalem i mam pare modeli na ukończeniu,a w tym dwa zrobione ,ktore nie omieszkam tu pokazać .

Są to dwa bliźniaczki z brytyjskiej wytworni a mianowicie Austerki MkIII

Jeden w malowaniu 663 dywizjonu polskiego współpracy z artyleria z maja 1945 Wlochy.Drugi to samolot w malowaniu izraelskim maj /czerwiec 1948 Tel Aviv Chel Ha'Avir.(pieron wie co to znaczy ,po prostu przepisalem z instrukcji )

Modele oczywiście 1:48 firma SWord

P7300101.jpg

P7300102.jpg

P7300103.jpg

P7300104.jpg

P7300105.jpg

P7300106.jpg

P7300107.jpg

P7300108.jpg

P7300109.jpg

P7300110.jpg

P7300111.jpg

P7300112.jpg

P7300113.jpg

P7300114.jpg

P7300115.jpg

Witam!

Oba modele wykonane bardzo ładnie ale jakoś ten polski bardziej mi się podoba

Może odrobina brudzenia by im nie zaszkodziła ale widzę, że lubisz kleić w "czystym stylu". A kolekcję to masz na prawdę godną pozazdroszczenia

Pozdrawiam Ipkinss

Witam!

Oba modele wykonane bardzo ładnie ale jakoś ten polski bardziej mi się podoba

Może odrobina brudzenia by im nie zaszkodziła ale widzę, że lubisz kleić w "czystym stylu". A kolekcję to masz na prawdę godną pozazdroszczenia

Pozdrawiam Ipkinss

Jeżeli chodzi o te akurat modele to mialem zamierzony cel aby je nie "paćkać" Po za tym to takie szmaciaki to raczej powoli sie ścieraly

Szybciej je strącili niż zdążyły wypłowieć

świetne czyste modele. a jeśli chodzi o brudzenie, to załogi i obsługa naziemna dbała o maszyny. prędzej uwierzę czystym modelom, niż zafajdanym i zabłoconym. obsługa dostałaby burę od dowódcy za niektóre z modeli z forum

Tel Aviv Chel Ha'Avir.(pieron wie co to znaczy

dywizjon powietrzny tel-aviv