Skocz do zawartości

Quad Gun tractor and 25pdr Gun,Tamiya 1/35


Haluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

W ostatnim czasie miałem dość spory przestój w modelarstwie więc czas to nadrobić. Treningi , mecze + nauka a do tego brak weny i przez około pól roku żadnego modelu nie tknąłem. Dopiero Projekt Grupowy/Konkurs na sąsiednim forum zachęcił mnie do powrotu Model ukończyłem już jakiś czas temu ale zasady konkursu nie pozwoliły mi go wcześniej pokazać.

 

30363538.jpg

66319950.jpg

32781541.jpg

32380332.jpg

59381531.jpg

60440803.jpg

99579904.jpg

77086559.jpg

62703952.jpg

13731611.jpg

38230349.jpg

17948237.jpg

80688522.jpg

 

I moja ulubiona fotka

 

77117722.jpg

 

Komentujcie, oceniajcie i wytykajcie wszystkie błędy a pewnie trochę ich tu jest

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:chytry:

Żeby zasłużyć na komentarze trzeba spełnić pewne warunki:

1. Model jest totalnym gniotem i ludziska będą się wyżywać.

2. Model jest genialny - będą "achy" i ochy".

3. Jesteś stałym komentatorem innych modeli, czytaj - udzielasz się na forum.

4. Prowadziłeś wątek warsztatowy pokazanego modelu.

5. Wstawiasz głupią minkę.

Z tych czterech warunków spełniłeś tylko ostatni

Niedawno ten sam model pokazał Subgrafik, porównaj i sam sobie wystaw ocenę.

Pzdr

PS. Jeszcze kilka modeli i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, nie jest najgorzej. Największy problem to podłoże na podstawce. Sam nie wiem co myśleć. Bo ani to jakaś pustynia, czy może jazda po ugorze co po żniwach zaorano. Ja bym się tym raczej zajął i jeszcze raz zpróbował to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tego co napisali koledzy panzer_lehr i FAZZY_bez_humoru , mógłbyś chociaż figurantów dołożyć by ożywić model. W sumie mogłeś zrobić działo w położeniu bojowym ( jedna diorka ) a pojazd osobno , tak jak to pokazał kolega Subgrafik. dam Ci radę , najpierw zbierz materiał ( zdjęcia , opisy , miejsca użycia ) , potem forum , koledzy pomogą i podpowiedzą , na koniec zostanie klejenie , chęci i potencjał modelarski masz .Życzę wielu udanych modeli. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ten sam model pokazał Subgrafik, porównaj i sam sobie wystaw ocenę.

 

Jestem świadom tego że , mój model prezentuję o wiele niższy poziom ale jednak mimo wszystko byłem ciekaw Waszego zdania na temat modelu. A co do podstawki to po prostu nie miałem pomysłu jak w realistyczny sposób przedstawić pustynne podłoże dlatego wyszło tak a nie inaczej .

 

Z tych czterech warunków spełniłeś tylko ostatni

 

Widzisz jednak wstawienie tej głupiej minki coś dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.