Skocz do zawartości

Volvo F12


Krzychu126

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z tej odległości wygląda całkiem fajnie, jednak na zdjęciach z bliska widać wiele niedociągnięć. Szczególnie lakier, wymaga retuszu i polerki. Uszczelka w globie również, jest zbyt gruba i nierówna. Antenki koniecznie zmień, tak jak kolega wspomniał jakieś włosie od szczotki. Sam taki patent stosowałem i przyznaję, że jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam panów!!!

Temacik uciekł na 3 stronę ale go znalazłem

 

Za dużo nie zrobiłem od tamtego czasu bo jakoś brakowało chęci i motywacji...

Zrobiłem zdręcia przymiarki z prawdziwego zdażenia Przedni zderzak i atrapa są już gotowe na 100%. Pozostaje jeszcze sporo zabawy z budą z zewnątrz jak i wewnątrz... No i oczywiście te nieszczęsne antenki

 

Model wygląda tak:

100_2717.jpg

100_2718.jpg

100_2719.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model ale malowanie zderzaka jakoś nie widzi mi się tzn, jest ładnie pomalowany ale bardziej pasował by do holownika lub jakiegoś gabarytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie pomaluj "blachy" kabiny od wewnątrz

 

Jeśli jest to jeszcze możliwe to zrób to !

Szkoda psuć takim mankamentem tak fajny model

Pozostaje jeszcze sporo zabawy z budą z zewnątrz jak i wewnątrz

Chyba że piszesz o tym tutaj ,to w takim razie czekam na poprawki

 

A anteny możesz zrobić chociaż by tak jak Messer:

viewtopic.php?t=11967&postdays=0&postorder=asc&start=150

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o słupkach wewnątrz, na to niebieskie przyjdzie jeszcze jeden element wkrztałcie L i on będzie pomalowany

 

Oki

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam panowie!

 

Efka dostała oszklenie kabiny, boczki, podsufitkę no i te nieszczęsne elementy w kształcie L do których w ostatniej chwili przykleiłem zasłonki... Wydaje mi się że wygląda to w miarę przyzwoicie... No i oczywiście zmieniłem anteny, są to standardowe anteny, wyglądają dobrze, nie wiem czemu nie chciałem ich użyć

 

100_2778.jpg

100_2779.jpg

100_2780.jpg

 

Anteny są przyklejone i będą jeszcze malowane, podłoga ze ścianami wnętrza nie jest zamocowana na stałę więc może coś krzywo wyglądać. Ogólnie to chyba można uznać temat wnętrza za zamknięty. Teraz zabawa z karoserią I tu mam pytanie... Czy daszek nad szybą zostawić przezroczysty i pomalować tylko mocowania do kabiny czy może cały pomalować na czarno lub też trzecią opcją byłoby pomalowanie go czerwonym clearem?? Co sądzicie??

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Anteny nie są aż takie grube... Nie mierzyłem ich ale na oko są w sam raz.

 

A tymczasem na kabinie zagościł wlot powietrza do filtra oraz grill, zamocowałem również nadkola ze stopniami.

100_2781.jpg

100_2783.jpg

 

Osłonę przeciwsłoneczną pomalowałem czerwoną Pactrą clear, wg mnie będzie świetnie się prezentować na kabinie.

100_2784.jpg

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam osobiście anteny nie przeszkadzają i wszystko jest ładnie pięknie ale rażą mnie strasznie uszczelki na przedniej szybie i na tej ramce co jest na globie, spróbuj to poprawić bo naprawdę bije to w oczy a wyglądać będzie na pewno lepiej. Weź taśmę zamaskuj pomaluj o będzie igła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blenda będzie wyglądać kozacko - w swoim f12 które pokażę jak tylko dokończę parę detali, też pomalowałem na czerwono, co prawda emalią revella.

 

Nie wiem za bardzo co mógłbyś zrobić z tymi uszczelkami - gdybyś próbował je wyrównać, to możesz wyjechać za mocno (tzn za szeroko) z czarnym kolorem ( to dotyczy uszczelki szyby). Natomiast jeśli chodzi o napis GLOB, tu sytuacja wydaje się łatwiejsza - albo strzel orginał (jesli go masz) albo kup folię samoprzylepną i zrób napis czy też tło napisu od nowa. Będzie grubiej, ale nie będzie widać tego co jest teraz.

 

Poza tymi uszczelkami ( no cóż, shit happens) bardzo podoba mi się Twoje volvo, zwłaszcza połączenie białego i czerwonego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.