Skocz do zawartości

[galeria] LAV-R 1:35 Trumpeter


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Fajowe!! Super naprawdę gratulacje, ja bym może trochę więcej śniegu na opony dał Bo jak wiadomo lubi się przyklejać i wypełniać bieżnik

Jak mam byc szczery to raczej nie wyszlo mi to dobrze, opony powinny byc tylko mokre na biezniku, a suche/zakurzone/oblocone na bokach:

lav-25_60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tu widać że warstwa śniegu nie za gruba, a jak wjedzie w taki mało zajeżdżony śnieg, a jeszcze te plamy z przodu, na zdjęciu widać że to mokre ślady a na modelu jakby jakieś zacieki oleju, ja robie mokre plamy sidoluxem który przyciemnia kolory. Ale i tak dalej twierdzę ze jest piknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tu widać że warstwa śniegu nie za gruba, a jak wjedzie w taki mało zajeżdżony śnieg, a jeszcze te plamy z przodu, na zdjęciu widać że to mokre ślady a na modelu jakby jakieś zacieki oleju, ja robie mokre plamy sidoluxem który przyciemnia kolory. Ale i tak dalej twierdzę ze jest piknie!

To jest tylko fotka ktora posluzyla jako inspiracja, raczej sie luzno wzorowalem.

Niemniej jednak fajnie ze sie podoba i dzieki za opinie, sugestie zawsze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za plamy niewiadomego pochodzenia na falochronie ?

Całkiem inny niż mój, u mnie bardziej monotonny i zakurzony ale twoje wykonanie i wersja brudzenai do mnie bardziej przemawia. Jestem za !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja dojdę do takiego poziomu

Świetny, fajna ostatnia fotka

Fajnie ze sie podoba, ale ja naprawde nie reprezentuje wysokiego poziomu.

Proboj i cwicz, a na pewno ruszysz do przodu.

Przy twoim nastepnym projekcie blizej sie przyjzymy twoim zmaganiom i na pewno cos podpowiemy i doradzimy.

 

Peter:

Plamy to inwencja tworcza, takie niby tluste po smarze czy oleju.

Twoj LAV jest bardzo fajny, podoba mi sie efekt wyplowialej farby ktory osiagnoles.

Ciezko porownac je ze soba, bo wykonalismy je w innym teatrze dzialan. Twoj zakurzony, a moj bardziej brudny/mokry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. A już chciałem Cię pochwalić. Będą baty !! Cała dioramka mi się podoba. Model, podłoże a zwłaszcza drzewko. Ładnie wykonane. Sam LAV wykonany metodą "w sam raz" czyli wszystkiego po trochu i z umiarem i efekt jest fajny. Przybrudzenia okej, zaśnieżenia okej generalnie daję 5+. A za co baty ? Za spapranie haubicy D-30. Akurat trafiłeś na "ruskiego" modelarza. Po pierwsze:

-skąd wziąłeś szary kolor tej haubicy ?

-dlaczego nie poszpachlowałeś hamulca wylotowego i nie pomalowałeś jego wnętrza na ciemnoczerwono ?

- dlaczego wnętrze zamka jest niepomalowane i niepoprzecierane metaliczną farbą?

- pokrętła powinny mieć chociaż ślady czerwonej farby.

- opona spłonęła czy ktoś ją podpi....... podwędził ? Pytam bo jeśli spłonęła to powinny zostać elementy osnowy i jakieś druty. Przyjmijmy więc, że się przedziurawiła i podczas holowania opona zlazła z felgi.

 

Powyższe uwagi dotyczą jedynie haubicy. Reszta dioramki jest pierwsza klasa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. A już chciałem Cię pochwalić. Będą baty !! Cała dioramka mi się podoba. Model, podłoże a zwłaszcza drzewko. Ładnie wykonane. Sam LAV wykonany metodą "w sam raz" czyli wszystkiego po trochu i z umiarem i efekt jest fajny. Przybrudzenia okej, zaśnieżenia okej generalnie daję 5+. A za co baty ? Za spapranie haubicy D-30. Akurat trafiłeś na "ruskiego" modelarza. Po pierwsze:

-skąd wziąłeś szary kolor tej haubicy ?

-dlaczego nie poszpachlowałeś hamulca wylotowego i nie pomalowałeś jego wnętrza na ciemnoczerwono ?

- dlaczego wnętrze zamka jest niepomalowane i niepoprzecierane metaliczną farbą?

- pokrętła powinny mieć chociaż ślady czerwonej farby.

- opona spłonęła czy ktoś ją podpi....... podwędził ? Pytam bo jeśli spłonęła to powinny zostać elementy osnowy i jakieś druty. Przyjmijmy więc, że się przedziurawiła i podczas holowania opona zlazła z felgi.

 

Powyższe uwagi dotyczą jedynie haubicy. Reszta dioramki jest pierwsza

klasa !!

 

Baty sie jak najbardziej naleza i to tegie.

Powod prosty z lenistwa i braku czerwonej farby, wnetrze zamka mialo zaniknac pod warstwa sniegu.

Jeszcze zeby wyjasnic to nie "ruska" d-30stka, tylko Chorwacka:

aai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączając się do zachwytów, powiem tylko że jest świetnie i bardzo mi się podoba. Jedyne czego tu brakuje to jacyś ludzie. Ta haubica sama się na ten hak nie zawiesiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.