Jump to content
Sign in to follow this  
BaldPuma

[Humvee] Zakończony M998 - MINI WARSZTAT (1:72)

Recommended Posts

Jako ze stałem się szczęśliwym posiadaczem (przynajmniej jak na tą chwilę) już nie produkowanego zestawu blaszek Eduarda do M1025 ....

th_S6303146.jpg ... th_S6303147.jpg

... postanowiłem go rozparcelować na kilka warsztatów ( elementy edka ):

1. M998 - remont - Panel IFF, zawiasy (+ brakująca antena. wyposażenie wnętrza, lodówka, doróbki paru drobiazgów)

2. Dumvee "GROM" - NEW - elementy zewnętrzne, krata, zderzak, klapa, radiostacja ze "stoliczkiem", stanowisko strzelca /od "podstawki" po uchwyty na klapie, osłonę lufy, itp/

3. izraelski Orev - NEW - wszystkie podstawki z paseczkami pod najrozmaitsze szpejostwo które wożą z tyłu

4. Ekwadorski "gunship" lub portugalski ISAF - NEW's - grill - i elementy uzbrojenia

Jak już wyżej pisałem startuję - w przyszłym tygodniu z remoncikiem tego:

M998_PL_07.jpg

ps. co to za g... (element 10) które Edek daje do montażu na masce M997, M998, M1025?

Untitled-1.png

Edited by Guest

Czyli nie będzie już galerii na wychodźctwie Po remoncie będzie jak najbardziej legalna galeria projektowa

PS. Sprawdź PW, ok?

To jest tabliczka na oznaczenie wagomiaru mostowego. Wpisz sobie w wyszukiwarkę na głównej stronie Allegro hasło "hmmwv", wyskoczy kilka linków, mi.in. do aukcji z taką oryginalną tabliczką.

Pora zacząć remoncik

Po analizie fotki z plastikowe.pl ....

th_013.jpg

.... i konsultacjach z Mistrzem Kubiszem, stwierdziłem że na M998 pójdą tylko uchwyty z 3-ma łańcuszkami a na najstarszy model Humvee - M1114 pójdzie panel z 4-tym łańcuszkiem - przednie i tak zasłania lina

1. "mordy" przed..., 2. ... i po demontażu..., 3. wycięte elementy panelu, 4. panelik z bliska - macro jest beee

1. th_S6303150.jpg, 2. th_S6303151.jpg,

3. th_S6303148.jpg, 4. th_S6303152.jpg,

5. przymiarka "na sucho"

5. th_S6303153.jpg

cdn

...Mistrzem Kubiszem...

To mogłeś sobie podarować

Poza tym dobrze jest, makrem się nie przejmuj, na zdjęciu ten panel to wyszedł prawie tak duży, jak cały Humvee w siedem-dwójce. Fajnie, że wracasz do starych modeli. Podziwiam tym bardziej, że masz tyle ciekawych planów na nowe modele. Jedziesz dalej

Finał

1. mały śmietniczek /od góry w prawo:płaskowniki do zamontowania na dole i u góry grila, koło które się samo zdemontowało, "pralka", pudełko z paki, nowa szmatka, dół w prawo: łańcuszki z panelu IFF, części haka holowniczego, podłoga w kabinie - która nie zauważyłem naq fotkach dopiero warsztat Bodka66 pozwolił mi ja odkryć; 2. 3. gniazdo holownicze, 4. zamontowany panel; 5. 6. podłoga luzem i w kabinie.

1.th_S6303758_exposure.jpg 2.th_S6303761_exposure.jpg 3.th_S6303768_exposure.jpg

4.th_S6303759_exposure.jpg 5.th_S6303763_exposure.jpg 6.th_S6303766_exposure.jpg

ZAPRASZAM

GALERIA