Skocz do zawartości

[Humvee] Zakończony M998 - MINI WARSZTAT (1:72)


BaldPuma

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze stałem się szczęśliwym posiadaczem (przynajmniej jak na tą chwilę) już nie produkowanego zestawu blaszek Eduarda do M1025 ....

 

th_S6303146.jpg ... th_S6303147.jpg

 

... postanowiłem go rozparcelować na kilka warsztatów ( elementy edka ):

1. M998 - remont - Panel IFF, zawiasy (+ brakująca antena. wyposażenie wnętrza, lodówka, doróbki paru drobiazgów)

2. Dumvee "GROM" - NEW - elementy zewnętrzne, krata, zderzak, klapa, radiostacja ze "stoliczkiem", stanowisko strzelca /od "podstawki" po uchwyty na klapie, osłonę lufy, itp/

3. izraelski Orev - NEW - wszystkie podstawki z paseczkami pod najrozmaitsze szpejostwo które wożą z tyłu

4. Ekwadorski "gunship" lub portugalski ISAF - NEW's - grill - i elementy uzbrojenia

 

Jak już wyżej pisałem startuję - w przyszłym tygodniu z remoncikiem tego:

M998_PL_07.jpg

 

ps. co to za g... (element 10) które Edek daje do montażu na masce M997, M998, M1025?

Untitled-1.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora zacząć remoncik

Po analizie fotki z plastikowe.pl ....

 

th_013.jpg

 

.... i konsultacjach z Mistrzem Kubiszem, stwierdziłem że na M998 pójdą tylko uchwyty z 3-ma łańcuszkami a na najstarszy model Humvee - M1114 pójdzie panel z 4-tym łańcuszkiem - przednie i tak zasłania lina

 

1. "mordy" przed..., 2. ... i po demontażu..., 3. wycięte elementy panelu, 4. panelik z bliska - macro jest beee

 

1. th_S6303150.jpg, 2. th_S6303151.jpg,

 

3. th_S6303148.jpg, 4. th_S6303152.jpg,

 

5. przymiarka "na sucho"

 

5. th_S6303153.jpg

 

cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mistrzem Kubiszem...

To mogłeś sobie podarować

 

Poza tym dobrze jest, makrem się nie przejmuj, na zdjęciu ten panel to wyszedł prawie tak duży, jak cały Humvee w siedem-dwójce. Fajnie, że wracasz do starych modeli. Podziwiam tym bardziej, że masz tyle ciekawych planów na nowe modele. Jedziesz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Finał

 

1. mały śmietniczek /od góry w prawo:płaskowniki do zamontowania na dole i u góry grila, koło które się samo zdemontowało, "pralka", pudełko z paki, nowa szmatka, dół w prawo: łańcuszki z panelu IFF, części haka holowniczego, podłoga w kabinie - która nie zauważyłem naq fotkach dopiero warsztat Bodka66 pozwolił mi ja odkryć; 2. 3. gniazdo holownicze, 4. zamontowany panel; 5. 6. podłoga luzem i w kabinie.

 

1.th_S6303758_exposure.jpg 2.th_S6303761_exposure.jpg 3.th_S6303768_exposure.jpg

 

4.th_S6303759_exposure.jpg 5.th_S6303763_exposure.jpg 6.th_S6303766_exposure.jpg

 

ZAPRASZAM

GALERIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.