Skocz do zawartości

AE86 Trueno


Skylin3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jako nowy użytkownik trzeba się przedstwić, mam na imie Wojtek i jestem świeżo upieczonym 18nastolatkiem. Chcialbym zaprezentować Wam mój najnowszy projekt d1,wnętrze pełen wybebech, uk paliwowy we wnętrzu, klatka, wybebeszona deska, na silnik nie mam jeszcze planów... czy uturbić czy może swap, kasta - jeszcze nie wiem czy bedzie bk.

 

3ryo9vo8truv945i9wg4_thumb.jpg916g4csctfggxjesz3wx_thumb.jpgv2umgczm19wixtpu92_thumb.jpgjmtdky407dckwn1mxxfa_thumb.jpg

rf4z27p3drqky2bkrfgw_thumb.jpgiyxwzwmlq5uqdq78io2_thumb.jpgbnsacz5v3xmxewlnv3h_thumb.jpg

 

enjoy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w naszym gronie!

W końcu najbardziej kultowy z kultowych driftowozów!

Widzę że masz wersję Sprinter Trueno ja w szafie mam Levina też z silnikiem.

Silnik radzę zrobić seryjny - wygląda fajnie.

Czekam na dalsze postępy prac i życzę powodzenia!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam po długej nieobecności w tym dziale z moimi modelami. Mam coraz mniej czasu, coraz wiecej innych zajeć, ale udało się trochę pobawić nad AE86.

 

Mozolna robota we wnetrzu, skończylem boczki drzwiowe i wyciołem z podwozia bak paliwa, jeszcze jakieś małe poprawki i można podkładować.

Kasta jest po kilku wstepnych szpachlowaniach body, jeszcze sporo pracy ale widać ogólny zarazy bk.

 

Zmieniła sie troche koncepcja, na dzień zisiejszy ma być zielony kolor, coś jak butelka lecha, i jakieś naklejki na nadkolach, może uda się kupić carbon, który ew. zagościlby na masce i desce rozdzielczej, zapinki na maskę klapa bagażnka. Kolor wnętrza i komory najprawdopodobniej biały. Silnik zostaje ten co jest, dojdzie jakieś większe turbo i filtr, w komorze względy clenlook...co ostatecznie będzie sam nie wiem.

126we06mg7j8srz92tx6_thumb.jpgvcmk1zr0sxeaxph90zp_thumb.jpgia8sie0wijs1gl8ea0k_thumb.jpg

y07nsncn02jd20cgio_thumb.jpgdaw4z719g7e3bwpqha4_thumb.jpgbp94lnpvf22ip7y4b49_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam! Prace powoli posuwają się do przodu, w ostatnim czasie pomalowałem wnętrze oraz dałem wash, wczoraj i w piątek zaczołem dłubać układ paliwowy. Udało się skończony jest w 95%.. dojdzie jeszcze 1 przewód do silnika, ale to jak zamontuje klatkę paski na baku poprawie. Jak zwykle cały układ to handmade. Zaraz zabieram się za klatkę, jak coś zmontuje to może uda się jeszcze jednego upa dać.

0wzit5wq9kyvd8ajled8_thumb.jpgedw5w91tobrbifzpx2j1_thumb.jpg4ezxgnuln9rbzat9585q_thumb.jpg99xs14uuzw6dr52xrdb_thumb.jpg

4yfm1dc2on9frkj02o3r_thumb.jpgh3pdcmfu7mkt0y979f9v_thumb.jpg7q6xv5iz5wmquj7ptyzv_thumb.jpgkdce5xyzdn56lh90gjg_thumb.jpg

nlcoxlrvkqbr1fr7jhbs_thumb.jpg

srki za fotki troszke ciemne wyszły, ale wszystko co potrzeba widać.

 

enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane lepsze fotki, dzisiaj pół dnia męczyłem deskę, jeszcze nie skończona ale powoli widać koniec. To samo w wnętrzem, zostało dorobić ręczny, pedał, otwieranie drzwi spasowac wszystko. Może do końca ferii się wyrobie.

fsl3zzxfimb1a5s20e_thumb.jpg2h8si74midrbfgs7fi57_thumb.jpgtpltjfcf6vexe50wl70n_thumb.jpg

teraz wpomniana deska, troszku ją odchudzilem.. doszły zegary itp.

tak było rano:

lnj2cq5fmqywlvpfiz3_thumb.jpgv6gh9i3sk4tpzq6a412f_thumb.jpg7glenyg0pn2ybn1zebo_thumb.jpg

tak teraz:

d1hutblfxp7430jbwx8v_thumb.jpg5bv97jk3nwkwwx8yyjnh_thumb.jpgsmzfftu1l2uzspaefx6w_thumb.jpg

i podowzie, może zbyt mocny wash, jeszcze przetre to ;]

fkxnr1hj74ump51phnrp_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ferie się powoli kończą, nie zmarnowałem ich, wnętrze i silnik skończone. Ogólnie jestem zadowolony, wszystko to co sobie założyłem wykonałem. Pisanie zmian sobie daruje, wszystko widać na zdjęciach.

 

u3ab8oi7tvm4mrf5rut_thumb.jpg7cz786y522z14u430ji_thumb.jpg280rmpub0hirmqnmh6s_thumb.jpgk3ulvguv6bnj114o5p8_thumb.jpg

ywhaq0tq6oriuumnpve_thumb.jpgi8kerc1vxl0upew83b_thumb.jpgvalvbj1brs204jofxz_thumb.jpga0ktl6u421s7fqfk3172_thumb.jpg

qgwyzzi0667j4xr2lp8_thumb.jpg04budn9reclwwl38r1j_thumb.jpgfdyl048698crq61khof4_thumb.jpgm1fhs08iyw6ft4u9rimj_thumb.jpg

634qudm1na7d9qjbbl_thumb.jpgskt9mh9v3ljmgpvwos80_thumb.jpga0uqro5b9qva7b2alv4r_thumb.jpggnhxvdtia0dhctlhqgb5_thumb.jpg

ri6padnth4ed2zba1zu6_thumb.jpg5nhhkq7m8i1kxtjlxd3v_thumb.jpgcf418uv0k4hak9tz2zc_thumb.jpg

 

takie koło będzie:

s9yr8i2uukwztt5am6cv_thumb.jpg

 

enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.