Skocz do zawartości

AIRBUS 310 Balair CTA Revell 1:144 nr 04221 + A380,A340,A319


Szaszaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przedstawiam Wam mojego kolejnego skończonego Airbusa. Tym razem jest to AIRBUS 310 firmy Revell w malowaniu Balair CTA w skali 1:144 ( 04221 ). Model malowałem za pomocą pędzla, farbami Revella. Model jest dość stary więc kalki były trochę pożółkłe. Spodziewałem się że model będzie bardzo ciężko się składać. Ale bardzo miło byłem zaskoczony jak każda część do siebie pasowała. Wiem że model ma kilka niedociągnięć które na pewno rzucą się Wam w oczy . Ale bądźcie wyrozumiali to jest dopiero mój czwarty model. Moim celem było skompletować całą rodzinę Airbus. Udało mi się to, jest po jednym przedstawicielu z każdej serii. Poniżej kilka zdjęć A310 i po jednym A380, A340 i A319. Miłego oglądania i komentowania

 

cimg5950l.jpg

 

cimg5953.jpg

 

cimg5958.jpg

 

cimg5959.jpg

 

cimg5961.jpg

 

cimg5963r.jpg

 

cimg5968.jpg

 

cimg5969u.jpg

 

cimg5971.jpg

 

cimg5974.jpg

 

1110213038.jpg

Orginalny A310

 

cimg5977.jpg

Airbus 380

 

cimg5976.jpg

Airbus 340

 

cimg5973.jpg

Airbus 319

 

cimg5980x.jpg

Cała Flota

 

cimg5978.jpg

 

cimg5984.jpg

 

cimg5989d.jpg

 

Pozdrawiam

Michał

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że model ma kilka niedociągnięć które na pewno rzucą się Wam w oczy . Ale bądźcie wyrozumiali to jest dopiero mój czwarty model.

jakoś zbyt wiele złego nie można o nim powiedzieć, całkiem udany model

 

owszem widać grubość farby w niektórych miejscach i jej wyjście poza linię podziału kolorów ale jak na 4 model jest w mojej opinii dobrze

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaszaki - litosci... obrabiaj fotki przed wrzuceniem na forum. Obrabiaj, bo jedna Twoja fotka ma wymiar 2 304 x 1 728 pikseli i wazy ok 1,7 - 1,8 MB. Masz pojecie ile sie takie cos sciaga? Zeby zobaczyc wszystkie trzeba udoic ponad 30 MB.

 

W regulaminie forum istnieje odpowiedni zapis regulujacy wielkosc fotek.

viewtopic.php?t=40

 

Zmien fotki na mniejsze, w przeciwnym wypadku bede zmuszony skasowac temat.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę kolekcja zapowiada się całkiem na pokaźną. Jeszcze tylko A330 i A300 i będzie cała trochę ten granatowy pomalowany pędzlem spód szpeci ale ogólnie prezentuję się bardzo dobrze

Życzę dalszych sukcesów i może później taką kolekcję Boeing'ów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już nie planuje składać AIRBUSow. Pewnie znalazł bym A300 i A330 ale one różnią się od A310 i A340 tylko długością kadłuba ( w przypadku A330 jeszcze ilością silników ). Bez problemu można kupić A320 lub A321 tylko po co jak one są identyczne jak A319 (nie licząc długości kadłuba). Różnica między A340 a A330 to ilość silników i ich wielkość. Polecam oficjalną stronę Airbusa. Tam jest dokładnie rozpisana cała „rodzina”. Może już teraz pora na konkurencję… Boeinga Pomyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.