Skocz do zawartości

Su-37 Zvezda


fulcrum_29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Model jak w tytule skala 1:72

Zestaw jest koszmarny;sporo niepasujących elementów ,części są niesymetryczne i grube ,a w szczególności rakiety(każdy statecznik innej grubości)

No i do tego wypukłe linie

Włożyłem w ten model sporo pracy,miedzy innymi szlifowałem linie i trasowałem wklęsłe,co mogłem i potrafiłem to zrobiłem,ale na fotkach widzę że jeszcze można kilka rzeczy poprawić,cieszę sie że mam go za sobą

Miłego oglądania

 

 

Pozdrawiam

PICT0006.jpg

PICT0001.jpg

PICT0002.jpg

PICT0005.jpg

PICT0007.jpg

PICT0003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo faknie... widać strasznie dużo pracy... może brakuje tylko wyraźniejszego brudzenia

Użyłeś farb jakie proponuje producejt w instrukcji ?? Bo coś ciemny i nieco zbyt czerwony wyszedł ten kolor ciemniejszy? hmmm chyba przyjdzie mi dobrać coś ,, na oko" bo już kupiłęm farby jak proponuje zvezda... a wyglada to coś inaczej niż w 1:1... no chyba, że to wina zdjeć ?

 

Su-37%20Terminator.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tych farb do dysz było kilka,na starym su-27 robiłem testy żeby jakoś to wyszło,

jeżeli interesują Cie konkretne nr to daj znać

Do modelu kupiłem farby zalecane przez producenta,ale jasny kolor był za ciemny i musiałem rozjaśnić ,ciemny w słoiczku wyglądał ok ale jednak nie jest Pewnie troszke to wina zdjęć bo oświetlenie górne było żółte+lampa błyskowa,ale zdjęcia tego samego samolotu które posiadam są robione w różnych warunkach pogodowych i kolory wyglądają na każdej fotce troche inaczej i też miałem kłopot z doborem koloru

Ale było minęło i teraz dołączył do kolekcji

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie wyszedł choć kolorki jakieś takie zbyt "czerwone".

Te suczki to jedne z moich ulubionych samolotów. Tak przy okazji to którego producenta byście polecili jeżeli chodzi o model Su-27 lub jego pochodne w skali 1/72?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny Kolorki rzeczywiście nie teges ale poza tym bardzo ładny.Chciałbym takiego w 1:32 ale muszę zadowolić się zwykłym Su-27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówią, że Airfix jedynie... ale nie sposób go dostać...

Ze dwa tygodnie temu na allegro byłprzez pare ładnych dni hellerowski UB (to samo co Airfix) z edycji HI-TECH i jakoś nie wzbudzał zainteresowania. Szkoda mi sie go zrobiło i dałem "kup teraz" Tylko nie wiem po co, bo zanim sie za niego wezme to pewnie trumpek przestanie być nowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.