Jump to content

hellvis

Members
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No niekoniecznie, taki np. zwykły MC Aluminium daje po polerowaniu bardzo fajną metaliczną, błyszczącą powierzchnię, pod warunkiem że jej nie tykasz. Złazi od taśmy, paluchów i intensywnego patrzenia. HKK dobrze pisze, że główna różnica w stosunku do SM to trwałość. Te zwykłe efektem i trwałością przypominają metalizery testorsa
 2. F-35 i Su-27 to przepaki italeri. Lightinga w pudełku oryginalnym pewnie można za połowę ceny tamiyi kupić, a flanker to stary kasztan.
 3. Raz mi się zdarzyło, że trochę zmarszczył eduardową ale po wyschnięciu wróciła do normy. Jak po softerze. Także chyba trzeba się mocno starać by coś zeżarł. Metalizera, o to to to mu się może zdarzyć nadeżreć.
 4. https://www.kfs-miniatures.com/1-48-mig-15bis-lim-2-hobby-2000/
 5. Nom, nius z wczoraj. W środku nowe wypraski Bronco.
 6. Liczysz na to, że Tamka będzie tańsza? ZM robi też krótkie C,D iJ. B pewnie też kiedyś puszczą.
 7. Bardzo niszowy i nie mający konkurencji temat. Prawie jak F-14
 8. Też ostatnio miałem problem z matowy tamki, że jakiś mało matowy. Poprawiłem matem hataki i to było to. Nie błyszczy ale i nie trupio tekturowy. Taki w sam raz.
 9. C mieszane zarówno z H jak i Tamiyą potrafi zrobić brzydką glutowatą niespodziankę.
 10. Czekali, modły składali to i podnieceni jak ma się w końcu ziścić. AH wyrobiła sobie jakaś tam renomę w 1/72, nie sądzę więc, że na debiut w 1/48 porwali się z kasztanem jakim.
 11. Revell F-16c chyba ma wszystko, np. zestaw Solo Turk
 12. https://allegro.pl/uzytkownik/TommoTools/rekodzielo?bmatch=baseline-product-nbn-eyesa2-engag-dict45-col-1-4-0903 Tu zakupiłem parę sztuk pilników i pęset w dobrej cenie. Nie wiem jak się maja w stosunku do vallorbe, ale ja jestem z nich bardzo zadowolony.
 13. No, podczas walk o stalingrad czystość samolotów była niewątpliwie jednym z priorytetów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.