Skocz do zawartości

A na dokładeczkę Pe-2 1:48


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, z fabryki. A wydechy to ma pordzewiałe

Ale tak naprawdę-podoba mi się. Całkiem miła odmiana po dezelach.

Na takie czyściochy też przyjemnie popatrzeć, kiedy schludnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, z fabryki. A wydechy to ma pordzewiałe

Ale tak naprawdę-podoba mi się. Całkiem miła odmiana po dezelach.

Na takie czyściochy też przyjemnie popatrzeć, kiedy schludnie wykonane.

Na zardzewiale wydechy też jest wytłumaczenie przyleciały od "kacapow" "troszkę zużyte a nasi chlopcy z LWP ładnie je przemalowali zostawiając zardzewiałe rury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RH, mam pytanie czy często ci się zdarza, że zasypiasz z aerografem w ręku. Pozwoliłem sobie policzyć. W dniu dzisiejszym są galerie 10 twoich modeli. Ty je produkujesz seryjnie, wręcz taśmowo. I co ciekawsze wszystkie są wykonane na wysokim poziomie.

Zdradź parę tajemnic swego warsztatu, no i może pokaż z gablotkę lub bardziej gablotki z modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RH, mam pytanie czy często ci się zdarza, że zasypiasz z aerografem w ręku. Pozwoliłem sobie policzyć. W dniu dzisiejszym są galerie 10 twoich modeli. Ty je produkujesz seryjnie, wręcz taśmowo. I co ciekawsze wszystkie są wykonane na wysokim poziomie.

Zdradź parę tajemnic swego warsztatu, no i może pokaż z gablotkę lub bardziej gablotki z modelami.

Myśle ze nie muszę sie przed nikim tlumaczyć ,ale jak jesteś z wywiadu to Ci odpowiem Modele ktore prezentuje to sa skorupki robione jakis czs temu ,a że zaistnialem na tym forum postanowilem je pokazać ,Nowości sa na Forum PWM zresztą niedlugo cos tam zagosci (oczywiście tu też )

Co do czasu to raczej mam go aż za nadto ,dla ludzi po -siatkach raczej w tym kraju nie ma przyzwoitej pracy wiec moge oddać sie modelarstwu dla siebie jak i dla znajomych tak że niektóre modeliki zostają tylko na zdjeciach a orginal cieszy oko przyjaciół .Ostatecznie mam prawo je pokazywać gdyż wyszly z z pod moich rąk .I to tyle

Zadowolony!!!

Zresztą już troche żyje na tym świecie i jakąś wprawemam wiec nie lubie sie " P....yc "nad jednym modelikiem .Jest taka zasada że czym bardziej sie pieścisz na skorupą tym efekt jest odwrotny do zamierzonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.