Jump to content

mart72

Members
 • Content Count

  740
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mart72

  SBLim-2A 1/48

  Zaglądałem tu na początku relacji warsztatowej (później też życie w skali 1:1 mnie odciągnęło od forum i modelarstwa) i nie do końca wierzyłem, że uda Ci się to zakończyć, bo niesamowicie skomplikowany i czasochłonny projekt. A jednak! Pozdrawiam i gratuluję!
 2. Stooooo lat Pierwsze kroki modelarskie stawiałem z Modelworkiem 3 lata temu, więc gratuluję i dziękuję.
 3. Pomimo że zacząłem temat, zgadzam się teraz z Piterem. Jakiś czas temu zainstalowałem się na Bloggerze i nie ma problemu. Bardzo przydatne i łatwe w obsłudze narzędzie. Więc jeśli jest duży kłopot z takimi galeriami na forum, nie ma co ciągnąć tematu. No, chyba że komuś będzie bardzo zależało na takim rozwiązaniu. Pozdrawiam wszystkich, niedługo wracam do żywych
 4. mart72

  SBLim-2A 1/48

  Jak go na końcu pomalujesz? Użyjesz jakichś Alcladów, czy może obkleisz folią aluminiową?
 5. Ale i tak styl złagodziłeś sądząc po powyższych fotkach, o ile pamięć mnie nie myli.
 6. Dawno mnie nie było. Widzę, że zaszły zmiany. Czołg w zasadzie nówka sztuka Czy okres obiciowy odszedł już w niebyt? W każdym razie rewelacja. Dwie ostatnie fotki - boooskie!
 7. Nie maluj na czarno, tylko ciemnoszarym. A później pigmenty.
 8. Panowie, bardzo dziękuję za słowa uznania. Przez kilka miesięcy, kiedy dłubałem ten model, tak bardzo mi się opatrzył, że jestem zaskoczony aż tak pozytywnym odbiorem. Zrobiłem jeszcze jedną sesję zdjęciową, bo poprzednie fotki niezbyt mi odpowiadały. Jak na razie to wszystko, co potrafię wyciągnąć z Sony DSC - S600 i trzydniowej znajomości GIMPa: Pozdrawiam
 9. ???Czemu niby zlepione Bo nie przyklejone
 10. Dziękuję. Zrobiłem jeszcze serię zdjęć na szarym tle. Trochę lepiej. W miarę prawidłowo oddają kolor. Jedno dla przykładu:
 11. Obaj wpadliśmy na pomysł z poszarpanymi fartuchami. Ja bałem się je zbytnio masakrować, Ty poszedłeś dalej i wyszły znacznie lepiej. Te kanistry na tylnym błotniku powinny mieć uchwyty. Ja z tego powodu z nich zrezygnowałem . Nie chciało mi się ich dorabiać Podoba mi się kurzenie. Bardzo fajnie wyszedł. Pozdrawiam.
 12. marioba, zajrzałem, bardzo fajnie wyszedł. Znacznie lepiej dobrałeś kolor pigmentu do kurzenia.
 13. Bardzo przyjemny model. Lubię tematykę pustynną. Za cholerę nie mogę się do niczego przyczepić . Antena! Tylko to. Wszystko ładnie gra, nie ma przesytu, nadmiernej demolki, tony błota. I staranność wykonania. Na dodatek rzadko spotykany model. Skoro MiniArt ma go wypuścić, już sobę ostrzę zęby.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.